گزارش خبرنگار مهر از هانگژو؛

کاپیتان تیم ملی کبدی: هیچ چیز به اندازه طلا خوشحال مان نمی کند

کاپیتان تیم ملی کبدی: هیچ چیز به اندازه طلا خوشحال مان نمی کند

به گزارش مرکز اسپرت، کاپیتان تیم ملی کبدی با اشاره به اینکه شکست تیم بانوان سبب شد چین تایپه را دست کم نگیریم، اظهار داشت: البته هیچ چیز به اندازه طلا خوشحال مان نمی نماید.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر از هانگژو، فاضل اتراچالی کاپیتان تیم ملی کبدی بعد از پیروزی مقابل چین تایپه اظهار داشت: بازی خوبی بود. البته حدس می زدیم که تایپه را ببریم. چونکه رقیب اصلی ما هند است.
وی افزود: بااینکه در این بازی اندکی هم به چالش کشیده شدیم که البته برای ما بد هم نبود. چونکه قبل از مسابقه فینال نقطه ضعف های خودرا بشناسیم و موشکافی نماییم. از طرفی ترکیب نهایی و تاکتیک اصلی خودرا رو نکردیم تا دستمان برابر هند رو نشود. برای هند یک سورپرایز داشته باشیم. در کل خوشحالم از این که به فینال رسیدیم.
وی درباره ی این که ظاهرا شکست تیم زنان سبب شده بود تا حریف را دست کم نگیرند، اظهار داشت: بله، این بازی برای ما انتقامی بود و خوشحالم که شکست تلخ تیم زنان را جبران کردیم. برای تیم دختران خیلی ناراحتم. بدشانس بودند و قبل از اعزام یکی دو بازیکن اصلی آنها مصدوم گردید و مسابقات را از دست دادند و کار را برایشان سخت کرد. با این وجود ما فینالیست شدیم و جبران شد.
کاپیتان تیم ملی کبدی درباره ی بازی فینال اظهار داشت: ما مدال نقره را از الان داریم و چیزی برای از دست دادن نداریم. ما به میدان می رویم تا از مدال طلا و قهرمانی دوره قبل دفاع نماییم. 9 ماه تمرینات بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و مزد این زحمات فقط با طلا جبران می شود و هیچ چیز به جز طلا نمی تواند ما را خوشحال کند.
اتراچالی که خود در پرولیگ کبدی هند بازی می کند، درباره ی شرایط تیم هند اظهار داشت: از نظر انفرادی و مهره ای هند قویتر است و ستاره های خوبی دارد اما از نظر تیمی ما بهتریم. در بازیهای آسیایی دوره قبل هم همینگونه بود و آنها از نظر فردی بهتر بودند ولی ما با کار تیمی آنها را بردیم. همیشه به بچه ها می گویم که مهم نیست که آنها ستاره های بهتری دارند چون کار تیمی ما مهم می باشد. ورزش ما تیمی است و اگر ما تیمی بازی نماییم، اساسا نتیجه می گیریم.

1402/07/15
11:15:13
0.0 / 5
329
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت