بازیهای آسیایی هانگژو-۲۰۲۲

لبیب در اومنیوم چهارم شد

لبیب در اومنیوم چهارم شد

مرکز اسپرت: علی لبیب نماینده کشورمان در ماده اومنیوم در حالی به مقام چهارم رسید که در فاصله چند قدمی تا خلق یک شاهکار قرار داشت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، علی لبیب نماینده کشورمان در بازی های آسیایی هانگژو بامداد امروز در ماده المپیکی اومنیوم حاضر شد. وی که در کمتر از یک ماه فاصله تا بازی های آسیایی جواز حضور در این رویداد را کسب نمود با ۱۲۵ امتیاز توانست توانست عنوان چهارم این ماده حساس را از آن خود کند. این عنوان در ماده اومنیوم یک رشته المپیکی که بتازگی وارد بازی های آسیایی و مسابقات قهرمانی آسیا شده است بدست آمد.
این ماده متشکل از چهار ماده اسکرچ، تمپوریس، دورحذفی و دور امتیازی می باشد. لبیب در ماده اسکرچ دهم، در تمپوریس ششم، در دور حذفی با حذف رکابزن ژاپنی ششم و در دور امتیازی سوم شد. وی در مجموه با ۱۲۵ امتیاز در رده چهارم این رشته ایستاد.
سایت بازی های آسیایی در اشتباه ابتدا اعلام نمود که علی لبیب با ۱۳۱ امتیاز سوم شده و مدال برنز را کسب کرده است اما لحظاتی بعد با ثبت کامل امتیازات رکابزنان حاضر در بازی ها، نماینده امارات را با ۱۳۱ امتیاز سوم و نماینده ایران را با ۱۲۵ امتیاز به عنوان چهارم معرفی نمود.
علی لبیب دوچرخه سوار کشورمان در بازی های آسیایی هانگژو در حالی راهی این رقابت ها شد که بدنبال عدم بازگشت محمد گنج خانلو از رقابت های قهرمانی جهان، به فاصله کمتر از یک ماه به عنوان نماینده کشورمان جایگزین وی شد.
این رکابزن جوان نخستین تجربه حضورش در بازی های آسیایی را بدست آورد. دوچرخه سواری کشورمان با دو نماینده در بازی های آسیایی حاضر شده است. فرانک پرتوآذر در بخش کوهستان موفق شد با کسب مدال برنز تاریخ سازی کرده و نخستین مدال زنان ایران در تاریخ این رقابت ها را برای خود ثبت کند.
لبیب در مسابقات بخش استقامت جاده هم نماینده کشورمان خواهد بود.منبع:

1402/07/06
19:00:13
0.0 / 5
384
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت