دلیل غیبت رییس کمیته ملی المپیک در مراسم تجلیل از قهرمانان

دلیل غیبت رییس کمیته ملی المپیک در مراسم تجلیل از قهرمانان

مرکز اسپرت: محمود خسروی ‎وفا رییس کمیته ملی المپیک به سبب تصادف و اقدامات پزشکی در مراسم تجلیل از قهرمانان و بدرقه کاروان اعزامی به بازی های آسیایی غیبت داشت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مراسم تجلیل از مدال آوران رشته های مختلف در دو سال پیش و همین طور بدرقه کاروان های اعزامی به بازی های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو در حالی روز یکشنبه انجام شد که در بین همه مدیران وزارت ورزش، کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک و فدراسیون ها، جای محمود خسروی وفا خالی بود.
خبرنگار مهر کسب اطلاع کرده که دلیل غیبت رییس کمیته ملی المپیک در این مراسم ویژه، سانحه تصادفی بوده که او با آن روبه رو شده است.
خسروی وفا طی روزهای اخیر تصادف داشته است. جزییات و اطلاعات دقیقی از این حادثه اعلام نشده اما گویا شدت این سانحه به حدی بوده که کار را به بیمارستان و اقدامات ویژه پزشکی کشانده است.
به همین دلیل رییس کمیته ملی المپیک در ایام اخیر حضوری در این کمیته، نشست های آن و برنامه بازدید از اردوی تیم های ملی نداشته است و در مراسم روز یکشنبه که با حضور رییس جمهور انجام شد هم شرکت نکرد.
این در صورتی است که بازی های آسیایی پیش روی کاروان ورزش ایران قرار دارد. این بازی ها بصورت رسمی از اول مهر در هانگژو شروع می شود و اعزام ورزشکاران و تیم های ایران هم از هفته آتی شروع خواهد شد.
با این شرایط اما سفر محمود خسروی وفا به عنوان رییس کمیته ملی المپیک به هانگژو هم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.


منبع:

1402/06/26
14:24:13
0.0 / 5
439
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت