رقم پیشنهاد مربی خارجی شطرنج برای سفر به ایران ساعتی ۱۰۰ دلار

رقم پیشنهاد مربی خارجی شطرنج برای سفر به ایران ساعتی ۱۰۰ دلار

مرکز اسپرت: فدراسیون شطرنج در امتداد بهبود شرایط فنی ملی پوشان این رشته برای اعزام به بازی های آسیایی با مربی روسی الاصل به توافق رسیده که ساعتی 100 دلار رقم پیشنهادی قراردادش است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، «سرگی تیویاکف» قهرمان اسبق شطرنج اروپا امروز چهارشنبه وارد ایران شد تا در آستانه بازی های آسیایی در اردوهای تیم اعزامی به این بازی ها حضور داشته باشد و بصورت اختصاصی برای هر یک از ملی پوشان کلاس های آموزشی و رفع اشکال برگزار کند.
قرار است این مربی روسی الاصل تا ۱۴ شهریور کنار ملی پوشان شطرنج باشد. برای این همکاری کوتاه مدت او رقمی را درخواست داده که فدراسیون در نظر دارد با چانه زنی از میزانش بکاهد.
شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون شطرنج در گفتگو با خبرنگار مهر دراین زمینه اظهار داشت: پیشنهاد «سرگی تیویاکف» برای همکاری با شطرنجبازان بصورت ساعتی مطرح گردیده است. او متقاضی دریافت ۱۰۰ دلار برای هر ساعت حضور در کنار شطرنجبازان است.
وی اشاره کرد: مبینا علی نسب، بردیا دانشور و امیررضا پورآقابالا بازیکنانی هستند که در اردوی تیم ملی شرکت دارند و مربی روسی الاصل ساعت هایی را بصورت اختصاصی و جداگانه کنار هر یک از آنها خواهد بود. در مجموع روزانه او ۶ تا ۸ ساعت در اردوی تیم ملی است و برای این شرایط کاری متقاضی دریافت ۱۰۰ دلار در هر ساعت شده است.
سرپرست فدراسیون شطرنج اشاره کرد: در مورد چگونگی همکاری با «سرگی تیویاکف» حتی در حوزه مالی، ازراه دور توافقات اولیه و کلی انجام شده است اما بنا داریم بصورت حضوری هم دراین زمینه صحبت هایی داشته باشیم و حتی المقدور رقم را کاهش دهیم به ویژه باتوجه به شرایط مالی فدراسیون و بدهی هایی که در بدو ورود با آنها مواجه شدیم.
عظیمی با تأکید بر این که مهرداد اردشی سرمربی تیم ملی شطرنج است و این تیم با هدایت این مربی به بازی های آسیایی اعزام می شود، اشاره کرد: بنایی برای همراه داشتن این مربی در جریان بازی ها نداریم اما اساسا همین حضور یک هفته ای می تواند تاثیرات خوبی برای ملی پوشان داشته باشد.


منبع:

1402/06/11
12:18:18
0.0 / 5
363
تگهای خبر: آموزش , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت