نشست خبری بازی های آسیایی؛

سپهرزاد: حدادی با بالای ۶۰ متر مدال می گیرد

سپهرزاد: حدادی با بالای ۶۰ متر مدال می گیرد

مرکز اسپرت: مدیر تیم های ملی دوومیدانی کشورمان با تشریح وضعیت دوومیدانی کاران اعزامی به بازی های آسیایی از شانس کسب همه نمایندگان ایران در این رویداد گفت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، هادی سپهرزاد مدیر تیم های ملی دوومیدانی هم در نشست خبری فدراسیون دوومیدانی قبل از بازی های آسیایی با اعلان اینکه دوومیدانی امسال چالش های زیادی را پشت سر گذاشت اظهار داشت: ما امسال پس از چند سال شاهد برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا بودیم و بنا بر این دو مسابقه اصلی در سال را داشتیم.
وی بیان کرد: یکی از مسائل و چالش های ما این بود که احسان حدادی دیر برای تمرینات استارت زد اما خدا را شکر توانسته خودرا به گروه اعزامی برساند. در رکوردگیری ها بالای ۶۰ متر پرتاب داشته و در مسابقات قهرمانی کشور هم حاضر خواهد شد.
وی اضافه کرد: یکی از مسائل تعداد سهمیه کم بوده که از روز اولی که آقای داوری به فدراسیون ورود کرد دنبال افزایش این سهمیه بودند اما این اتفاق نیافتاد. دوومیدانی ورزش کیفی نیست کمی است. در سال ۲۰۱۰ کاوه موسوی با عددی که فکر نمی کردیم صاحب مدال نقره شد و اگر ورزشکاران بیشتری می بردیم شاید اتفاقات بهتری می افتاد اما با اینحال تلاش شد هشت نفر از بهترین ها را راهی هانگژو نماییم.
مدیر تیم های ملی دوومیدانی کشورمان در دفاع از دوندگان زن هم بیان کرد: در شرایطی که در دنیا قدمت دوندگان زیاد بوده و تعداد ورزشکاران زیاد است و در مسابقات جهانی ۴ نماینده و در آسیا دو نماینده می توانیم داشته باشیم. با این شرایط در مسابقه دوی سرعت دوندگان زن ما بسیار عالی شده اند و ما الان در دوی سرعت زنان چند ورزشکار خوب داریم.
سپهرزاد با اظهار این که امیدواریم دوومیدانی در بازی های آسیایی بهترین عملکرد را داشته باشد اظهار داشت: متأسفانه برخی دوستان برای این رشته مدالی در بازی ها متصور نشده اند اما امیدواریم دوومیدانی در بازی های آسیایی با بهترین نفرات راهی هانگژو شده و از حیثیت خود دفاع کند.
وی در مورد پیش بینی اش از کسب مدال در بازی ها هم بیان کرد: تکرار رکورد یا بهبود رکورد موجب کسب مدال در بازی های است. پیش بینی کار درستی نیست. باید دید ورزشکار ما در آن روز چه شرایطی دارند. دو ورزشکار ما در رنکینگ آسیایی هستند و صاحب مدال می شوند. شش ورزشکار هم رکوردهای شخصی شأن می تواند آنها را صاحب مدال کند.
وی در آخر در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص این که آیا حدادی با همین رکورد ۶۰ متر می تواند پنجمین مدال طلای بازی ها را کسب کند یا خیر هم اظهار داشت: درباب احسان حدادی باید اشاره کنم که دوره قبل بازی ها در مسابقات قهرمانی آسیا ۶۰ متر ۳۰ سانت نقره گرفت و حدادی با تکرار رکورد مسابقات خود به مدال می رسد.


منبع:

1402/06/09
13:18:50
0.0 / 5
391
تگهای خبر: بازی , تمرین , تیم , داور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت