رییس مركز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ عنوان كرد

سرقتی از بهنام ابوالقاسم پور صورت نگرفته است

سرقتی از بهنام ابوالقاسم پور صورت نگرفته است

به گزارش مرکز اسپرت، رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خبر سرقت از بهنام ابوالقاسم پور -پیشکسوت فوتبال- توسط سارقین زورگیر را تکذیب و در رابطه با این پرونده توضیحاتی ارائه نمود.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، سرهنگ بابک نمک شناس اظهار داشت: به دنبال انتشار فیلم و خبری با مبحث بستری شدن بهنام ابوالقاسم پور ( پیشکسوت فوتبال کشور ) در یکی از بیمارستان های تهران بواسطه ضرب و جرح توسط سارقین زورگیر، فورا مبحث در دستور کار رسیدگی پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی سوابق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مشخص شد: از زمان انتشار فیلم و خبر مربوطه در شبکه های اجتماعی و طرح خبر سرقت از آقای بهنام ابوالقاسم پور، هیچگونه تماسی در این خصوص با پلیس صورت انجام نشده است. در ادامه، مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با رفتن به بیمارستان محل بستری شدن بهنام ابوالقاسم پور به تحقیق از ایشان پرداختند.

وی افزود: همینطور آقای بهنام ابوالقاسم پور، در شرح ماجرای درگیری منجر به ضرب و جرح خود، این گونه به مأموران اعلام نموده است: « در ساعت ۱۳: ۳۰ مورخه ۲ شهریور ماه از جنوب به شمال اتوبان [ شهید ] چمران با خودروی شخصی درحال حرکت بودم که یک دستگاه سمند سفید رنگ با دو سرنشین با خودرو اینجانب از ناحیه آئینه و گلگیر راننده برخورد [ کرد] که به عمل آنها معترض شدم ؛ [ در ادامه ] باردیگر به سپر عقب خودرو بنده ضربه زدند. بعد از توقف، سرنشینان سمند با بنده درگیری فیزیکی [ بوجود آورده ] و با سلاح سرد به دست چپ و راست بنده صدمه زدند و سپس [ از محل ] متواری شدند اما هیچگونه سرقتی از بنده نشده [ است ] ؛ بعد از تعقیب و گریز، زیر پل ورودی چمران به شمال – وردی نیایش، [ راننده سمند ] از محل متواری شد و نفر دوم هم [به صورت پیاده] و در شلوغی خیابان متواری گردید ؛ سپس به بیمارستان منتقل شدم و [در این خصوص] از شخص خاصی شکایت ندارم و آن افراد ( سرنیشنان خودرو سمند ) را نمی شناختم.»

لازم به ذکر است که با تکمیل اقدامات پزشکی و درمانی، آقای بهنام ابوالقاسم پور، ظهر روز شنبه مورخه ۴ شهریور ماه از بیمارستان ترخیص شد و پرونده مقدماتی ایشان با مبحث "نزاع و درگیری منجر به ضرب و جرح" در کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس تشکیل و درحال رسیدگی است.

منبع:

1402/06/04
14:46:58
0.0 / 5
270
تگهای خبر: پزشك , دستگاه , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت