چهل و ششم بهترین رتبه تیراندازان در تراپ قهرمانی جهان

چهل و ششم بهترین رتبه تیراندازان در تراپ قهرمانی جهان

به گزارش مرکز اسپرت، شیوا فرح پور در ماده تراپ زنان مسابقات قهرمانی جهان در رده چهل و ششم ایستاد که این بهترین رتبه تیراندازان ایران در تراپ زنان و مردان بود.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، ماده تراپ مردان و زنان مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان امروز بعد به پایان رسید.
در این مسابقات در قسمت زنان ۷۵ تیرانداز حضور داشتند. ایران هم در این بخش دو نماینده داشت. شیوا فرح پور با رکورد ۱۱ در رده چهل و ششم ایستاد و مرضیه هم با رکورد ۱۰۹ در رده پنجاه و پنجم قرار گرفت.

همینطور در قسمت مردان سه تیرانداز ایرانی در کنار ۱۳۳ ورزشکار دیگر رقابت کردند. محمد بیرانوند با رکورد ۱۱۷ در رده هفتاد و یکم، محمد حسین پرورش نیا با رکورد ۱۱۵ در رده نود و چهارم و شاهو امامی راد با رکورد ۱۱۰ در رده صد و بیست و دوم ایستادند.
در قسمت تیمی هم تیم تراپ مردان از بین ۳۴ تیم در رده سی و یکم قرار گرفت.
تراپ مردان:
۷۱- محمد بیرانوند ۱۱۷
۹۴- محمدحسین پرورش نیا ۱۱۵
۱۲۲- شاهو امامی راد ۱۱۰
تیم تراپ مردان: سی و یکم
تراپ زنان:
۴۶- شیوا فرح پور ۱۱۱
۵۵- مرضیه پرورش نیا ۱۰۹
نمایندگان ایران در چارچوب دو تیم فردا در ماده میکس تراپ مسابقه خواهند داد.
تیم تیراندازی ایران در این مسابقات ۲۲ نماینده داشت که شرمینه چهل امیرانی در تفنگ بادی زنان پنجم شد و دومین سهمیه المپیک پاریس کاروان ایران را دریافت کرد.
دیگر نمایندگان تیراندازی ایران هم در میکس تفنگ به مدال نقره و در تیم تپانچه زنان به مدال برنز رسیده اند. البته در این دو بخش سهمیه المپیک توزیع نمی گردد.
البته گلنوش سبقت اللهی هم در تپانچه بادی فینالیست شد اما در فینال به علت مشکل فنی از خط مسابقه کنار گذاشته و هشتم شد و سهمیه المپیک را از دست داد.
مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و توزیع سهمیه المپیک از ۲۶ مرداد تا سوم شهریور با حضور ۱۰۱ کشور در باکو درحال برگزاری است. در این مسابقات در هر ماده چهار سهمیه المپیک توزیع می شود. هانیه رستمیان در دوره قبل مسابقات قهرمانی جهان مصر در ماده تپانچه ۲۵ متر نخستین سهمیه المپیک پاریس را برای کاروان کسب کرده بود.
منبع:

1402/06/02
21:49:36
0.0 / 5
289
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت