ناپدید شدن ملی پوش ایران؛

رئیس مراقب یک ورزشکار نبود

رئیس مراقب یک ورزشکار نبود

به گزارش مرکز اسپرت، نماینده ایران در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جهان در شرایطی هتل محل اقامت خویش را ترک و ناپدید شده است که رئیس فدراسیون هم در کنار تنها ورزشکار اعزامی از ایران حضور داشت!به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مسابقات قهرمانی جهان در شرایطی از هفته گذشته به میزبانی شهر کلاسکو اسکاتلند شروع شد که تنها نماینده مرد ایران به علت دیر رسیدن روادید و دریافت گذرنامه خود با چند روز تاخیر و از دست دادن دو مسابقه راهی این کشور شد.
گنج خانلو در شرایطی راهی اسکاتلند شد که هاشم اسدی رئیس فدراسیون هم که او هم حضور در اجلاس اتحادیه جهانی را از دست داده بود، راهی این کشور شد تا با یک ورزشکار یک رئیس هم برود و در نشست های جانبی شرکت نماید.
با وجود اینکه فقط یک ورزشکار عازم این مسابقات شده بود و رئیس فدراسیون هم طبیعتا کاری بجز همراهی وی نداشت، امروز از جانب فدراسیون دوچرخه سواری خبر ناپدیده شدن این ورزشکار منتشر گردید که به نظر می آید فرار رو به جلوی فدراسیون باشد.
در خبری که روی خروجی سایت فدراسیون دوچرخه سواری قرار گرفته آمده است: « محمد گنج خانلو نماینده کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان اسکاتلند شب گذشته بدون اطلاع از هتل محل اسکان خود در شهر گلاسکو اسکاتلند خارج شده است و باعث نگرانی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری و خانواده اش شده است.
هاشم اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: متأسفانه او بدون اطلاع شب گذشته از هتل خارج شده و نگران او هستیم. فورا از راه نماینده اتحادیه جهانی و پلیس اسکاتلند به اتاق محمد وارد شدیم و متوجه شدیم او کلیه وسایلش را برده است.
اسدی افزود: گذرنامه گنج خانلو در اختیار ما قرار دارد و امیدواریم برای او اتفاق خاصی نیافتاده باشد. البته مبحث از راه وزارت ورزش و وزارت امورخارجه به کاردار کشورمان اطلاع داده شده است و با توجه به مهلت زمان ویزایش امیدواریم محمد گنج خانلو به کشورمان بازگردد.»
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، محمد گنج خانلو یکی از سهمیه های دوچرخه سواری ایران در بازیهای آسیایی هانگژو است.


منبع:

1402/05/23
11:23:47
0.0 / 5
308
تگهای خبر: بازی , تیم , دوچرخه سواری , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت