توضیح شرکت برق در واکنش به اظهارات رئیس آکادمی ملی المپیک

توضیح شرکت برق در واکنش به اظهارات رئیس آکادمی ملی المپیک

به گزارش مرکز اسپرت، بعد از اظهارات رئیس کمیته ملی المپیک در مورد علت خاموشی سیستم سرمایشی آکادمی ملی المپیک، شرکت برق جوابیه در مورد توضیحات عرضه شده داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، اردوی تیم ملی وزنه برداری جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی عربستان درحال برگزاری است، وزنه برداران در شرایطی زیر تمرینات پرفشار جهت حضور قدرتمند در این مسابقات هستند که سیستم سرمایشی آکادمی ملی المپیک در روز تنها یک ساعت روشن می شود و ملی پوشان باید در این گرمای هوایی بی سابقه بدون کولر تمرین کنند. همین مبحث سبب شد تا فرهاد صدر رئیس آکادمی ملی المپیک توضیحاتی در مورد خاموش بودن سیستم سرمایشی سالن وزنه برداری عنوان کند و کمبود برق و افت ولتاژ را دلیل این مورد بداند.
در همین راستا شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در واکنش به صحبت های رئیس آکادمی ملی المپیک جوابیه ارسال کرده که به شرح زیر است:
احتراماً بازگشت به خبر درج شدن در قسمت ورزش آن خبرگزاری به تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ با عنوان توضیح رئیس آکادمی ملی المپیک در مورد خاموشی وسایل سرمایشی، عرضه توضیحات ذیل از جانب این شرکت ضروری می باشد.
به دلیل افزایش مصرف برق مجموعه ورزشی انقلاب و آکادمی ملی المپیک طی سال قبل درخواست افزایش قدرت انشعاب برق توسط آن مجموعه ثبت شده اما پیگیری های لازم جهت طی مراحل اداری و فنی این درخواست از جانب مشترک مذبور صورت نگرفته است.
شایان ذکر است هیچ گونه اختلال یا محدودیتی در تأمین انرژی شبکه برق تغذیه کننده این مجموعه وجود نداشته و به منظور تأمین برق مصرفی مورد نیاز ضروریست افزایش قدرت قراردادی انشعاب برق از جانب مشترک پیگیری شود.
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ مفتخر است بعنوان تأمین کننده برق مورد نیاز بیشتر از ۴ میلیون ۶۰۰ هزار مشترک شهر تهران شایسته ترین خدمات را به هموطنان ساکن پایتخت عرضه کنند.
در این خصوص پایداری شبکه توزیع برق و کیفیت توان عرضه شده در تمام شبانه روز به صورت لحظه ای درحال رصد و پایش است تا کوچک ترین اختلالی در تأمین برق شهروندان تهرانی ایجاد نشود.


منبع:

1402/05/17
07:38:54
0.0 / 5
320
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت