درخشان:

خریدهای پرسپولیس برای ایران کافی است، برای آسیا نه!

خریدهای پرسپولیس برای ایران کافی است، برای آسیا نه!

به گزارش مرکز اسپرت، سرمربی سابق پرسپولیس می گوید پرسپولیس شاید لیگ را با خریدهایی که انجام داده سر کند؛ اما برای لیگ قهرمانان آسیا احتیاج به بازیکن با کیفیت و خوب در خط حمله دارد.حمید درخشان در گفتگو با ایسنا، در رابطه با خریدهای پرسپولیس اظهار نمود: پرسپولیس خریدهای خوبی انجام داده و هر آنچه که نیاز داشته خرید کرده است. البته نیاز دارد این قسمت را تقویت کند. شاید لیگ را با خریدهایی که انجام داده سر کند اما برای جام باشگاه های آسیا (لیگ قهرمانان آسیا) احتیاج به بازیکن با کیفیت و خوبی در خط حمله دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس مهاجم نخریده، آیا احتیاج به مهاجم خارجی دارد یا خیر؟ اظهار داشت: اگر مهاجم خارجی خوب مدنظر باشد، پرسپولیس باید از ۲ مهاجم استفاده نماید که در صورت مصدومیت گرفتار مشکل نشود. البته در حالی که در فهرست جا باشد؛ در غیر این صورت باید بازیکنی را از فهرست خارج کند و برای خط جلو از بازیکن خوب خارجی بهره مند شود.
بیشتر بخوانید فهرست پرسپولیس جای خالی ندارد خط حمله پرسپولیس پاشنه آشیل می شود؟
سرمربی سابق پرسپولیس همینطور در پاسخ به این سؤال که این تیم نتوانسته مهاجم خارجی خوبی بخرد و اردوی برون مرزی داشته باشد، آیا این مورد روی روند تیم تأثیر منفی ندارد؟ تصریح کرد: جاهای خوبی در کشورمان برای آماده سازی وجود دارد که پرسپولیس می تواند فصل بدنسازی را سپری کند و اردوهای تدارکاتی خوبی برای فصل داشته باشد، برگزاری اردوهای برون مرزی اهمیت زیادی ندارد. مهم اینست که تیم فصل بدنسازی خوبی را در تهران انجام دهد و اردوی تدارکاتی مناسبی را هم پشت سر بگذارد.

درخشان در انتها در رابطه با بازی هفته اول پرسپولیس برابر آلومینیوم اظهار نمود: شروع لیگ برای پرسپولیس خیلی مهم می باشد که بتواند امتیاز لازم را بگیرد و حرکت رو به جلویی داشته باشد. ازاین رو بازی اول برای پرسپولیس اهمیت زیادی دارد.

منبع:

1402/05/12
13:15:04
0.0 / 5
330
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت