هاشم اسكندری:

تلاشم عدم تعلیق بولینگ و بیلیارد است

تلاشم عدم تعلیق بولینگ و بیلیارد است

به گزارش مرکز اسپرت، سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد با تأکید بر تبعاتی که می تواند گریبانگیر این رشته شود، اظهار داشت: تلاشم کمک است وگرنه اصراری برای ماندن ندارم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، هاشم اسکندری بعد از انتخابات امروز شنبه فدراسیون بولینگ و بیلیارد که برای سومین بار به تعویق افتاد، اظهار داشت: انتخابات تعلیق نشد، قرار شد یک ماه و نیم دیگر اجرا شود.
وی ضمن تشکر از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و نهادهای امنیتی، اشاره کرد: شاید خیلی ها تمایل نداشته باشند من در فدراسیون باشم در حالی که طی مدت ریاستم با افتخار در عرصه فرهنگی زبانزد همه فدراسیون ها بودیم، در عرصه قهرمانی هم بیش از ۱۳۵ مدال داشتیم.
اسکندری با اعلان اینکه افراد مجمع تعصب به خرج می دهند، اشاره کرد: من خودم تحت فشار بودم اما به حرمت اعضای مجمع که بالاترین رکن هستند، ایستادم و در نهایت تصمیم گرفته شد یک ماه و نیم دیگر اجرا شود.
سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد در واکنش به سبب عدم تأیید صلاحیتش اظهار داشت: من خودم هم نمی دانم اما کاش دلیل را بگویند.
وی در مورد تعلیق احتمال بولینگ و بیلیارد ایران در صورت اختلال در انتخابات داخلی اظهار داشت: به تعلیق اعتقادی ندارم و اجازه نمی دهم اتفاقی بیفتد.
اسکندری با تأکید بر این که بولینگ و بیلیارد ایران زیر نظر کمیته بین المللی المپیک است، اشاره کرد: آنهایی که می گویند نیستیم اطلاعات دقیقی ندارند، فدراسیون ما یکی از فدراسیون های موفق است، کرسی آسیایی دارم، نایب رییس افتخاری جهان هستم، بدین سبب تلاشم را کردم این اتفاق نیفتد و موضوع دوستانه حل شود، طبق قوانین عمل می نماییم و انشاالله مشکلات حل شود.
هاشم اسکندری در آخر اشاره کرد: اصراری برای ماندن ندارم، به حرمت اعضای مجمع اینجا هستم، آنها معتقدند دیگر کاندیداها نمی توانند کمکی به این رشته داشته باشند بدین سبب از من خواستند که باشم.


منبع:

1402/05/02
08:35:25
0.0 / 5
352
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت