انریكه:

فلسفه من در PSG فوتبال هجومی است

فلسفه من در PSG فوتبال هجومی است

مرکز اسپرت: سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن به هواداران این تیم قول داد که فوتبال زیبا و هجومی را در دستور کار خود قرار دهد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از لوپاریزین، باشگاه پاری سن ژرمن لوئیس انریکه را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب نمود تا او جایگزین گالتیه شود.
لوئیس انریکه اولین نشست خبری خودرا به عنوان سرمربی پاری سن ژرمن برگزار کرد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.
او سخن خودرا اینگونه شروع کرد: من از حضور در پاری سن ژرمن بسیار خوشحال هستم و بی صبرانه منتظر شروع کار خود هستم. همه چیز در اینجا جدید است و این به مفهوم خارج شدن من از راحتی و آسایش و وارد شدن به یک مرحله دشوار است.
او درباره ی این سوال که چرا پاری سن ژرمن را انتخاب کرد؟ اظهار داشت: مدیران پاری سن ژرمن یک فکر واضح و روشن درباره ی تیم خود دارند. من چیزهایی در پاری سن ژرمن دیدم که موجب شد تا راهی تیم شوم. تنها درباره ی مسائل اقتصادی صحبت نمی کنم بلکه زیر ساخت ها در این باشگاه هم بسیار عالی است. این برای هر مربی لازم است و به نظرم در پاری سن ژرمن شرایط برای موفقیت کاملا مهیا است.
انریکه درباره ی فلسفه خود با پاری سن ژرمن اظهار داشت: به نظرم هر کسی که تیم های من را دنبال کرده است به خوبی متوجه شده که فلسفه مربیگری من فوتبال هجومی است. من بدون شک مربی با رویکرد و فلسفه هجومی هستم و به هواداران پاری سن ژرمن این قول را می دهم که تیم از دقیقه اول به فکر حمله کردن باشد. می خواهم تیم هجومی بازی کند و هواداران لذت ببرند.
او درباره ی حضور بازیکنانی از کشورهای مختلف در پاری سن ژرمن اظهار داشت: حالا در نیمکت بهترین تیم های جهان بازیکنانی از کشورهای مختلفی حضور دارند و یک مربی برای ارتباط با آنها باید ۳-۴ زبان بداند. ارتباط با زبان های مختلف قسمتی از کار ما مربیان است و این طبیعی است.
این سرمربی اسپانیایی درباره ی هدف خود با پاری سن ژرمن اظهار داشت: هدف من این است که هواداران پاری سن ژرمن به تیم خود افتخار کنند. تیم باید نهایت تلاش خودرا چه در حمله و چه در دفاع به کار گیرد و یک دل و متحد بازی کند. این هدف من است.

او درباره ی ورزشگاه خانگی پاری سن ژرمن اظهار داشت: من این ورزشگاه را خیلی خوب می شناسم و به عنوان بازیکن و مربی در آن اذیت شده ام. امیدوار هستم که همیشه ورزشگاه برای حمایت تیم از تماشاگر پر باشد.
منبع:

1402/04/24
11:26:39
0.0 / 5
354
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت