تعیین تکلیف پاداش مدال آوران از طرف کمیته ملی المپیک

تعیین تکلیف پاداش مدال آوران از طرف کمیته ملی المپیک

مرکز اسپرت: سرپرست مرکز نظارت بر تیم های ملی از تعیین تکلیف پاداش مدال آوران در ایام آینده آگاهی داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مهین فرهادی زاد نایب رییس کمیته ملی المپیک و محسن بیرانوند، سرپرست مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک بامداد امروز، شنبه، ۱۷ تیر ماه از اردوی تیم ملی تپانچه بازدید نمود.
مبینی: هزینه مسابقات قهرمانی جهان ۴ میلیارد است
مهدی مبینی دبیر فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: محسن نصر اصفهانی باتوجه به عملکرد تیم ملی تپانچه مدرک A مربی گری را دریافت کرد که به او تبریک می گویم و امیدوار هستم این روند برای همه مربیان ادامه داشته باشد. کمیته ملی المپیک بعد از هر بازدید به فدراسیون کمک کرده است اما این رشته پر هزینه است. ما سه رویداد مهم داریم. اول یونیورسیاد که باید فشنگ و ساچمه برقرار شود. پس از آن بلا فاصله عازم مسابقات قهرمانی جهان در باکو خواهند شد و ۴ میلیارد هزینه این اعزام است و مهم ترین رویداد ماست چون توزیع سهمیه به انجام می رسد و از بازی های آسیایی مهم تر است.
برای بازی های آسیایی خوش بین هستیم
دبیر کل فدراسیون تیراندازی اشاره کرد: پس از باکو بازی های آسیایی را در پیش داریم و سپس راهی کره جنوبی می شویم که برآورد ما برای این اعزام هم ۴ میلیارد تومان است. پس از آن نیز مسابقات قهرمانی آسیا و توزیع سهمیه المپیک در اندونزی را در پیش داریم. اگر مقرر است اعتباری داده شود باید الان صورت گیرد و بعداً دیر است. برای بازی های آسیایی خوش بین هستیم و تمام تلاش خودرا انجام می دهیم. ۱۰ تا ۱۵ هزار فشنگ دریافت کردیم و با وجود مشکلات کارها را پیش بردیم.
کبری غیاثی نیز ضمن خیر مقدم به مسئولین کمیته ملی المپیک عنوان کرد: بحث مالی دغدغه ورزشکاران و کادر فنی است و باید از آنها حمایت شود. این رشته پر هزینه هست و هر چه در این رشته بودجه تزریق شود باز هم کم است.
فرهادی زاد: بودجه فدراسیون ها برا ساس شاخص در نظر گرفته می شود
در ادامه مهین فرهادی زاد، نایب رییس کمیته ملی المپیک ضمن تبریک عید سعید غدیر، اضافه کرد: عیدی کوچکی از طرف کمیته ملی المپیک برای ورزشکاران و مربیان واریز شده است.
نایب رییس کمیته ملی المپیک در ادامه درباب پرداخت بودجه فدراسیون ها گفت: کمیته ملی المپیک برای فدراسیون ها بودجه برمبنای شاخص ها در نظر گرفته است و بلا فاصله بعد از دریافت، واریز خواهد شد. در این رشته خوشبختانه هر دو بخش موازی جلو رفته و امروز اینجا هستیم تا به شما خدا قوت بگوییم چونکه می دانیم با تمام توان درحال تمرین هستید. تمرکز نکته اصلی تیراندازی است این رشته ممکنست که در ظاهر ساده به نظر برسد ولی پیچیدگی ها و سختی های خودش را دارد پس از همه مسئولین، کادر فنی و مربیان و ورزشکاران تشکر و قدردانی می کنم.
بیرانوند: دغدغه همه فدراسیون ها مشکلات مالی است
سپس محسن بیرانوند، سرپرست مرکز نظارت بر تیم های ملی ضمن تشکر از کادر فنی و ورزشکاران گفت: بنده به عنوان سرپرست مرکز نظارت خودم را مسئول پاسخ گویی به مشکلات ورزشکاران در کلیه رشته ها می دانم. مشکلات مالی، دغدغه اصلی همه فدراسیون ها هست. تصمیم نهایی در مورد پاداش مدال آوران در ایام آینده نهایی خواهد شد بطور قطع در مقابل تلاشی که می کنید ناچیز خواهد بود ولی نسبت به ادوار گذشته بهتر خواهد بود.منبع:

1402/04/20
09:56:42
0.0 / 5
312
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت