شور و نشاط در پارك های پایتخت؛

حضور پرتعداد شهروندان تهران در طرح گذرگاه ورزش

حضور پرتعداد شهروندان تهران در طرح گذرگاه ورزش

به گزارش مرکز اسپرت، طرح گذرگاه ورزش با هدف ترغیب و تشویق بیشتر مردم به فعالیتهای ورزش از روز جمعه در پارک های تهران شروع شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، یکی از برنامه هایی که در طرح های ملی تابستانه فدراسیون ورزش های همگانی برگزار می شود، «گذرگاه ورزش» است که هر هفته در چند پارک تهران با هدف ترغیب و تشویق مردم به فعالیتهای ورزش مفرح اجرا می شود.
اولین هفته این طرح روز جمعه ۹ تیر با حضور علی خلیلی سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی و مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش در پارک پلیس تهران برگزار گردید.
در این طرح که فدراسیون های آمادگی جسمانی، ورزش های پهلوانی و زورخانه ای و روستایی و عشایری هم مشارکت دارند، فدراسیون ورزش های همگانی رشته های متنوع و جذابی را برای شرکت کنندگان در نظر گرفته است که در نخستین هفته با استقبال خوب علاقمندان به ورزش همراه بود.

کمیته های تخصصی هیات ورزشهای همگانی استان تهران همچون بازی های فکری، بازی و ورزش کودک، تلاش روزانه، پیاده روی، چوگو، داژبال و... به همراه مربیان و ورزشکاران خود با حضور در پارک پلیس برای شهروندان آموزش های مجانی رشته های مختلف و همینطور بازی و ورزش های مختلفی را برگزار کردند.


منبع:

1402/04/11
08:55:54
0.0 / 5
402
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت