فرهادیان خبر داد

اعلام زمان انتخابات ۲ فدراسیون

اعلام زمان انتخابات ۲ فدراسیون

به گزارش مرکز اسپرت، مدیر کل امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: طی چند روز آینده با برگزاری جلسه ای با مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران انتخابات بدنسازی تهران بررسی و ابهامات وارده مرتفع خواهد شد.


آرش فرهادیان در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که گفته می شود انتخابات بدنسازی استان تهران با وجود مخالف وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: چند روز پیش از برگزاری مجمع انتخابات بدنسازی تهران نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ارسال کردیم در خصوص اینکه ابهاماتی در برگزاری مجمع وارد است و در آن نامه به ۵ موضوع اشاره شده بود که پس از حل این ابهامات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نسبت به برگزاری مجمع اقدام نماید.
وی اظهار داشت: چند روز بعد نامه ای از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران دریافت کردیم که نسبت به ابهامات وارده توضیحاتی ارائه کرده بودند، همچون می توان به موضوع بازنشستگی یکی از کاندیداها اشاره نمود که توضیحات آنها منطقی بود.
وی اشاره کرد: یکی دیگر از ابهامات مربوط به ماده ۱۵ بخشنامه درباب نحوه فعالیت هیات های استانی و شهرستان اداره کل بود که در اختیار معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی گذاشته شده بود که تنها این مورد نیاز به بررسی بیشتر داشت. قرار شد طی جلسه ای که با مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران طی یکی - دو روز آینده خواهیم داشت این بند بررسی و ابهامات برطرف شود.
او در آخر به برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون بدمینتون در ۲۲ خرداد و بولینگ و بیلیارد در ۳ تیر اشاره نمود و اظهار داشت: هم اکنون تجدید نظر سوابق مدیریتی کاندیداهای بوکس و انجمن های ورزشی انجام شده و روز دوشنبه نیز شورای تجدید نظر جهت بررسی سوابق مدیریتی کاندیداهای آمادگی جسمانی و ورزش های روستایی و بازیهای بومی و محلی برگزار می گردد.
منبع:

1402/02/31
11:41:42
0.0 / 5
301
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت