حمید سجادی تاكید كرد:

احتمال حتی یک میلیمتر جابجایی در ورزشگاه آزادی داده نشده است

احتمال حتی یک میلیمتر جابجایی در ورزشگاه آزادی داده نشده است

به گزارش مرکز اسپرت، وزیر ورزش با تأکید بر اینکه بررسی های لازم در مورد استواری ورزشگاه آزادی تهران انجام شده است اظهار داشت: احتمال حتی یک میلیمتر جابجایی هم داده نشد و بنای استادیوم از استواری بالایی برخوردارست.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، ورزشگاه آزادی که بیش از 50 سال از عمرش می گذرد، در چند سال اخیر با هشدارهایی از طرف مسئولان و حتی تماشاگران و رسانه ها در مورد سست شدن سازه اش مواجه بوده که به همین خاطر بخش هایی از آن بدون استفاده مانده بود.
با وجود این اما در دربی استقلال و پرسپولیس طبقه دوم این ورزشگاه که مدتها به روی تماشاگران بسته بود، باز شد و خوشبختانه اتفاق ناخوشایندی هم رخ نداد. با اینحال اما و اگرها در مورد استواری این ورزشگاه همچنان ادامه دارد.
سیدحمید سجادی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت درباب وضعیت امنیت استادیوم آزادی اظهار داشت: در گذشته احتمال ریزش سکوها داده شده بود که باتوجه به آخرین آزمایش های سنگین استاندارد که توسط یکی از شرکت های معتبر وزارت راه و شهرسازی انجام شد، احتمال حتی یک میلیمتر جابجایی هم داده نشد و بنای این استادیوم از استواری بسیار بالایی برخوردارست.
وی در ادامه اضافه کرد: در سطح شیب دار ورزشگاه سکوها دارای میلگرد است که میلگردها به مرور زمان گرفتار زنگ زدگی و پوسیدگی شده بودند ولی سازه و سطح شیب دار کاملا سالم و دارای استواری است و جهت تکمیل امنیت پله های سطح شیب دار در حال تعویض هستند.


1402/02/15
13:10:15
0.0 / 5
429
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت