بعد از شكایت به دیوان عدالت؛

ابطال مجدد انتخابات دوچرخه سواری؟

ابطال مجدد انتخابات دوچرخه سواری؟

به گزارش مرکز اسپرت، با گذشت دو ماه از برگزاری انتخابات پرحاشیه فدراسیون دوچرخه سواری با طرح شکایت یکی از کاندیداها، این فدراسیون مجدداً وارد حاشیه شده و کوشش برای ابطال انتخابات در حال انجام می باشد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ مجمع فدراسیون دوچرخه سواری با انتخاب رسول هاشم کندی اسدی بعنوان رئیس این مجموعه برگزار گردید.
با گذشت دو ماه از این مجمع یکی از کاندیداها به علت نحوه برگزاری انتخابات، تمدید غیر قانونی سه دوره سرپرستی و نداشتن سوابق مدیریتی رئیس انتخاب شده به دیوان عدالت اداری شکایت کرده است.
با این شکایت خبرهایی از احتمال ابطال انتخابات انتشار یافته و گمانه زنی ها افزایش پیدا کرده است.
رسول اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه سوار در گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر اظهار داشت: طرح شکایت در اصل از وزارت ورزش و جوانان بوده است و ما هم از مفاد آن آگاه شده ایم. بنابر آنچه شنیده ایم در نامه مذکور به تاریخ ۱۴۰۲.۶.۲ آمده است که ما تا ششم خرداد ماه مهلت داریم تا مستنداتی را در دفاع از خود پیرامون موضوعات شکایت شده عرضه دهیم.
وی خاطرنشان کرد: بدین منظور جلسه عصر امروز در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری عنوان کرد: من واقعاً از جزئیات این شکایت و مستندات عرضه شده اطلاع چندانی ندارم. آنچه می دانیم اینست که یکی از کاندیداها به دیوان عدالت اداری شکایت برده است. اساسا این نفرات تنها به حفظ منافع خودشان فکر می کنند و دلشان برای دوچرخه سواری نمی سوزد. در صورتیکه فدراسیون دوچرخه سواری گرفتار مشکل شود اساسا از جانب مجامع بین المللی برای ما مشکلاتی ایجاد خواهد شد که امیدوارم این مسئله اتفاق نیفتد چونکه به ضرر دوچرخه سواری تمام می شود.


منبع:

1402/02/14
15:00:36
0.0 / 5
440
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت