دانشگاه آزاد قهرمان لیگ روئینگ زنان ایران شد

دانشگاه آزاد قهرمان لیگ روئینگ زنان ایران شد

مرکز اسپرت: لیگ روئینگ بانوان با کسب عنوان قهرمانی توسط تیم دانشگاه آزاد اسلامی به انتها رسید.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، یکشنبه دهم اردیبهشت دریاچه آزادی تهران میزبان مرحله ی سوم و چهارم لیگ روئینگ بانوان در نوبت بامداد و عصر بود. این مسابقات با حضور تیم های دانشگاه آزاد، پارس جنوبی، مهام پرتو، میداف، آینده سازان پارسه و تِکرو اجرا شد.
در مرحله پایانی این رقابت ها پاروزنان در مواد تک نفره سبک وزن ۲۵۰ متر و ۵۰۰ متر، تکنفره سنگین وزن ۲۵۰ متر و ۵۰۰ متر، دونفره ۵۰۰ متر و ۴ نفره امدادی ۲۵۰ متر به رقابت پرداختند.
در روئینگ تکنفره ۲۵۰ متر سنگین وزن بانوان فاطمه مجلل از پارس جنوبی با زمان ۵۰.۸۰ ثانیه مقام اول، مهسا جاور از دانشگاه آزاد با زمان ۵۱.۰۶ ثانیه مقام دوم و آوینا بخشایی از تکرو با زمان ۵۴.۶۸ ثانیه مقام سوم را به دست آوردند.
در روئینگ تکنفره ۲۵۰ متر سبک وزن بانوان کیمیا زارعی از پارس جنوبی با زمان ۵۱.۱۲ ثانیه مقام اول، زینب نوروزی از دانشگاه آزاد با زمان ۵۱.۲۲ ثانیه مقام دوم و شکیبا وقوفی از میداف با زمان ۵۵.۷۰ ثانیه مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
در روئینگ تکنفره ۵۰۰ متر سنگین وزن بانوان مریم کرمی از دانشگاه ازاد با زمان ۱.۵۳.۳۵ دقیقه مقام اول، هانیه خورسند از پارس جنوبی با زمان ۱.۵۴.۶۵ دقیقه مقام دوم و آیلین کریمی از میداف با زمان ۱.۵۹.۴۹ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.
در روئینگ تکنفره ۵۰۰ متر سبک وزن ساقی ملکی از پارس جنوبی با زمان ۱.۵۸.۹۸ دقیقه مقام اول، مهنا حاج حسینی از دانشگاه آزاد با زمان ۲.۰۲.۱۰ دقیقه مقام دوم و سوها فخری از تکرو با زمان ۲.۰۶.۲۷ دقیقه مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در روئینگ دونفره ۵۰۰ متر مهسا جاور و زینب نوروزی از دانشگاه ازاد با زمان ۱.۳۹.۵۱ دقیقه مقام اول، فاطمه مجلل و نازنین ملایی از پارس جنوبی با زمان ۱.۴۱.۴۶ دقیقه مقام دوم و مریم امید پارسا و شکیبا وقوفی از میداف با زمان ۱.۴۸.۱۳ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.
در فینال B روئینگ امدادی ۴ در ۲۵۰ متر بانوان تکرو مقام اول، مهام پرتو مقام دوم و آینده سازان پارس مقام سوم را به دست آوردند.
در فینال A روئینگ امدادی ۴ در ۲۵۰ متر پارس جنوبی با ترکیب فاطمه مجلل، کیمیا زارعی، هانیه خورسند و نازنین ملایی با زمان ۳: ۴۱: ۳۳ دقیقه اول، دانشگاه آزاد با ترکیب مریم کرمی، زینب نوروزی، مهسا جاور و مهنا حاجی حسینی با زمان ۳: ۴۵: ۳۴ دقیقه مقام دوم و تیم میداف با ترکیب ملیکا سلطانی، مریم امیدی پارسا، آیلین کریمی و شکیبا وقوفی با زمان ۴: ۰۷: ۵۱ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.
بر این اساس در آخر لیگ برتر روئینگ بانوان دانشگاه آزاد با ۱۹۰ امتیاز عنوانک قهرمانی را به دست آورد. پارس جنوبی با ۱۸۵ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و میداف با ۱۱۶ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.


منبع:

1402/02/13
10:24:41
0.0 / 5
428
تگهای خبر: تیم , رقابت , قهرمانی , لیگ برتر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت