درخشش قایقرانان ایرانی در روز سوم مسابقات قهرمانی آسیا

درخشش قایقرانان ایرانی در روز سوم مسابقات قهرمانی آسیا

مرکز اسپرت: با برگزای رقابت های نوبت عصر روز سوم مسابقات آبهای آرام قهرمانی زیر 23 سال و جوانان و پاراکانو آسیا ملی پوشان ایران موفق به کسب 2 مدال طلا و صعود به فینال در 3 ماده شدند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سومین روز از مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان و پاراکانو آسیا بعدازظهر روز گذشته جمعه هشتم اردیبهشت ماه در سمرقند ازبکستان ادامه پیدا کرد. ملی پوشان کشورمان در ۲ ماده فینال و ۱ مسابقه نیمه نهایی و ۲ مسابقه مقدماتی به مصاف رقیبان رفتند.
در مسابقه کایاک انفرادی ۱۰۰۰ متر زیر ۲۳ سال بانوان الناز شفیعیان با زمان ۴: ۲۱.۳۴۱ دقیقه در رقابت با حریفانی از ازبکستان، تایلند، قزاقستان، هند، اندونزی زودتر از بقیه از خط پایان عبور کرد و صاحب مدال طلا شد. در این رقابت پاروزنان ازبکستان و تایلند دوم و سوم شدند.
در مسابقه KL۱ آقایان در مسافت ۲۰۰ متر سعید حسین پور با زمان ۵۹.۱۸۲ ثانیه در رقابت با حریفانی از قزاقستان، هند و تایلند اول و صاحب مدال طلا شد. در این رقابت پاروزنان قزاق و هندی دوم و سوم شدند. در مسابقه مقدماتی کایاک ۲۰۰ متر جوانان بانوان ترنم اکبرزاده با زمان ۴۷.۰۲۳۳ ثانیه در رقابت با حریفانی از ازبکستان، قزاقستان، تایلند، هنگ کنگ دوم شد و مستقیماً به فینال راه پیدا کرد. در این رقابت پاروزنان ازبکستان و قزاقستان اول و سوم شدند.
در مسابقه نیمه نهایی KL۳ آقایان و در مسافت ۲۰۰ متر مسعود قیصری با زمان ۴۹.۳۹۸ ثانیه در رقابت با حریفانی از ازبکستان، قزاقستان، تایلند و هند اول شد و مستقیماً به فینال راه پیدا کرد. در این رقابت پاروزنان ازبکستان و هند دوم و سوم شدند.
در مسابقه مقدماتی ۲۰۰ متر جوانان آقایان تیم ایران با ترکیب داریوش محمدی و علیرضا خمسه با زمان ۳۸.۶۳۴ ثانیه در رقابت با حریفانی از چین تایپه، تایلند، قرقیزستان و هنگ کنگ اول شد و مستقیماً به فینال راه پیدا کرد. در این رقابت پاروزنان چین تایپه و تایلند دوم و سوم شدند.
این مسابقات بامداد امروز با رقابت ملی پوشان کشورمان در سمرقند ازبکستان ادامه پیدا خواهدنمود.


منبع:

1402/02/10
11:58:24
0.0 / 5
414
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت