پنجمین دوره مسابقات دوومیدانی نوجوانان آسیا

پیشتازی دختران کشورمان در آسیا

پیشتازی دختران کشورمان در آسیا

مرکز اسپرت: دو ورزشکار دختر ایران تیم ملی دوومیدانی کشورمان را در مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان آسیا صاحب مدال نقره و برنز کردند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، در جریان اولین روز از برگزاری پنجمین دوره رقابت های دو و میدانی نوجوانان آسیا در تاشکند ازبکستان زهرا معماری و معصومه یوسفی موفق شدند به ترتیب مدال نقره و برنز رشته پرتاب چکش را کسب نمایند.
زهرا معماری پرتابگر اهل استان تهران تیم ملی کشورمان موفق شد با پرتابی به مسافت ۵۴.۱۸ متر بعد از ورزشکار چینی که پرتابی به حد نصاب ۶۶.۱۸ متر را به ثبت رساند، در جایگاه دوم این مسابقات قرار گیرد و مدال نقره را از آن خود کند.
همچنین معصومه یوسفی دیگر ورزشکار خوش آتیه و اهل هستان آذربایجان غربی تیم ملی دو و میدانی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران با پرتابی به مسافت ۵۳.۵۸ متر بعد از ورزشکار چینی و زهرا معماری سوم شد و مدال برنز این مسابقات را برای خود و کشورمان به ارمغان آورد. نماینده چین در این ماده با ثبت پرتاب ۶۶ متر و ۸۱ سانت اول شده و مدال طلا گرفت. در مجموع در این ماده ۷ ورزشکار حضور داشتند.
تیم ملی دوومیدانی نوجوانان ایران در دوره قبل این بازی ها هم در همین ماده صاحب مدال های نقره و برنز آسیا شده بود و این دفعه هم نمایندگان ایران این دو مدال را تکرار کردند.
گفتنی است، پنجمین دوره رقابت های دو و میدانی نوجوانان قهرمانی آسیا از بامداد امروز پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه شروع شده و تا عصر ۱۰ اردیبهشت ماه جاری در جریان خواهد بود.

1402/02/09
10:21:02
0.0 / 5
458
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت