بازیكن استقلال:

ملاثانی بدنبال شگفتی سازی است

ملاثانی بدنبال شگفتی سازی است

مرکز اسپرت: خوزستان بازیکن تیم فوتبال استقلال ملاثانی می گوید این تیم بدنبال ثبت یک شگفتی دیگر در جام حذفی است.


رضا احمدیان زاده در گفت و گو با ایسنا، درباره ی بازی حساس پیش روی تیم استقلال ملاثانی در جام حذفی برابر تیم هوادار، اظهارکرد: نکته مهم این است که تیم ما شرایط خوبی دارد و طی روزهای گذشته نیز پیشکسوتان فوتبال استان با حضور در جمع بازیکنان و تیم، روحیه خوبی به ما داده اند و همگی برای شکست تیم هوادار در اهواز مصمم و همدل هستیم.
وی با اشاره به مشکلاتی که این فصل استقلال ملاثانی با آن مواجه بود، افزود: همین مشکلات سبب شده بود، تمرینات تیم با حضور همه بازیکنان برگزار نشود اما طی روزهای گذشته همه بازیکنان که برای صعود به مرحله بعدی جام حذفی هم قسم شده ایم، همه در تمرینات حضور داشتند و برای این بازی آماده ایم.
این بازیکن تیم فوتبال استقلال ملاثانی اشاره کرد: امیدواریم با همت و تلاش و همدلی کل بازیکنان و کادر فنی بتوانیم بار دیگر شگفتی ساز شویم و هدفی جز همین نیز داریم.
وی با اشاره به اینکه هوادار حریف سرسختی است، عنوان کرد: ساکت الهامی سرمربی این تیم سابقه قهرمانی در جام حذفی با دو تیم مختلف را دارد و نشان داده که در موفقیت در جام حذفی تجربه و تبحر خوبی دارد. هوادار تیم خوبی است و مالکانی بازی می کند و تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است ولی ما هم بارها ثابت کرد که مرد روزهای سخت هستمی و امیدواریم بتوانیم بازی را ببریم و صعود نماییم.
احمدیان زاده در پایان، اظهار داشت: از تمام مسئولان و مردم خورستان تقاضا دارم برای پشتیبانی از تیم مظلوم استقلال ملاثانی به استادیوم بیایند تا قوت قلب برای ما باشد و همه با هم دست به انجام یک شگفتی دیگر بزنیم.
منبع:

1402/02/08
15:25:46
0.0 / 5
403
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت