سرمربی تیم بسكتبال كاله مازندران:

تماشاگران آملی در پیروزی های کاله تاثیر زیادی دارند

تماشاگران آملی در پیروزی های کاله تاثیر زیادی دارند

مرکز اسپرت: مازندران سرمربی تیم بسکتبال کاله مازندران گفت، تماشاگران آملی در بازی های مرحله حذفی با حمایت همه جانبه و پرشورشان ازتیم کاله مازندران برابر تیم نبوغ اراک موثر بودند.علی آرزومندی بعد از کسب دومین پیروزی تیمش کاله مازندران درمرحله حذفی لیگ برتربسکتبال برابر تیم نبوغ اراک به خبرنگار ایسنا، خاطرنشان کرد: بازی خیلی خوبی را مقابل تیم نبوغ اراک به نمایش گذاشتم و مهم تراینکه در دو بازی اخیر تماشاگران آملی با حضور پرشورشان در سالن مسابقه به خوبی از تیم شهرشان حمایت کردند و تاثیرگذاری مستقیمی درپیروزی کاله داشتند.

وی با اشاره به اینکه این پیروزی را به هواداران تیم کاله تقدیم می کنم، افزود: امیدوار هستم در بازی سرنوشت ساز سوم برابر تیم نبوغ دراراک که حکم صعود تیم کاله را نیز خواهد داشت، پیروز شویم و با صعود به مرحله نیمه نهایی، شادی دیگری را به هواداران هدیه بدهیم.

در بازی های حذفی باید تلاش نماییم غافلگیرنشویم

سرمربی تیم بسکتبال کاله مازندران درباب برنامه تیمش برای بازی سوم برابر تیم نبوغ که روز ۲۵ فروردین در اراک برگزار می شود، اظهار داشت: بازی های مرحله حذفی همیشه استرس زیادی برای تیم ها دارد و باید تلاش نماییم که با نمایش خوب ومنطقی، در گام نخست غافلگیر نشویم.

آرزومندی افزود: در دو بازی که برابر تیم نبوغ اراک برگزار کردیم، تلاش شده تمرکز بالای خودمان را حفظ نماییم و خداروشکر تا حدود زیادی دراین کار موفق بودیم و امیدواری این وضعیت را در اراک نیز ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: به هر حال کار سختی را در اراک خواهیم داشت، اما ما هم تیم کاله هستیم و با نفراتی که در اختیار داریم بتوانیم درجمع چهارتیم پایانی حاضر باشیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، دومین بازی تیم های کاله مازندران و نبوغ اراک در مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور، شنبه شب در حضور حدود یک هزار تماشاگر آملی درسالن ورزشی پیامبراعظم این شهربرگزار شد و در پایان تیم کاله با نتیجه ۱۰۲ بر ۹۵ میهمان اراکی خودرا با شکست بدرقه کرد.

دیدار نخست دو تیم که پنجشنبه شب درآمل برگزار شده بود، با برتری ۸۶ بر ۶۷ کاله ای ها خاتمه یافته بود.

بازی سوم از مجموع پنج مسابقه دو تیم روزجمعه ۲۵ فروردین در اراک برگزار می گردد و درصورت پیروزی تیم کاله برابر نبوغ، به عنوان اولین تیم به جمع چهارتیم پایانی لیگ برتر صعود خواهدنمود.

منبع:

1402/01/20
11:40:16
0.0 / 5
566
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت