حذف مبینا نعمت زاده از تکواندوی گرنداسلم چین

حذف مبینا نعمت زاده از تکواندوی گرنداسلم چین

به گزارش مرکز اسپرت، تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم بانوان ایران از دور رقابت های گرنداسلم چین کنار رفت اما ۹ نماینده دیگر ایران در روز نخست تابحال مقابل رقبایشان صاحب برتری شده اند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، در آغاز رقابت های روز نخست تکواندوی گرند اسلم چین، ۸ نماینده ایران در قسمت مردان و ۲ نماینده ایران در قسمت بانوان به میدان رفتند.

در جریان مسابقات برگزار شده، ۹ نماینده ایران کار خویش را با برتری مقابل رقبایشان آغاز کردند اما مبینا نعمت زاده تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم بانوان ایران با شکست مقابل حریفی از چین از دور رقابت ها کنار رفت.

در جریان رقابت های برگزار شده تاکنون، متین رضایی در وزن ۶۸- کیلوگرم، در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل یوسن ژانگ از چین ۲ بر یک به برتری رسید و در دور سوم هم نجم الدبن از ازبکستان را در دو راند شکست داد و به یک چهارم نهایی راه پیدا کرد.

رضا کلهر دیگر نماینده ایران در این وزن هم بعد از استراحت در دور نخست، برابر وای لو از هنک کنگ در دو راند به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد.

محمدصادق دهقانی هم در همین وزن در دور نخست ۲ بر صفر مقابل یی شن از کشور میزبان به برتری رسید. وی سپس ژائو از چین را دو بر صفر برد و راهی یک شانزدهم نهایی شد.

دانیال بزرگی دیگر نماینده ایران در وزن ۶۸- کیلوگرم، بعد از استراحت در دور نخست، مقابل ژیائو از چین در دورراند و با نتایج ۱۳ بر ۸ و ۱۳ بر یک به برتری رسبد و راهی یک هشتم نهایی شد.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم، مهدی عابدینی در دور نخست مقابل حریفی از چین در دو راند به برتری رسید. عابدینی در دومین مبارزه مقابل آرین سلیمی دیگر نماینده ایران در این وزن به میدان می رود.

سلیمی هم در همین وزن در مبارزه نخست ونجی از چین را در دو راند برد و راهی یک هشتم نهایی شد.

علیرضا نادعلیان دیگر نماینده ایران در این وزن در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل ژو از چین در دو راند به برتری رسید و راهی دور دوم شد.
ابوالفضل عباسی هم در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل لیو از چین در دو راند به برتری رسید.

اما در قسمت بانوان، سعیده نصیری در وزن ۴۹- کیلوگرم، بعد از استراحت در دور نخست مقابل نماینده چین ۲ بر صفر به برتری رسید. وی سپس اوکاموتو از ژاپن را در دو راند برد و راهی یک چهارم نهایی شد.

مبینا نعمت زاده دیگر نماینده ایران در این وزن بعد از استراحت در دور نخست، مقابل کیم از کره جنوبی در دو راند به برتری رسید اما در دومین مبارزه مقابل وانگ از چین ۲ بر یک شکست خورد و از دور رقابت ها حذف شد.

منبع:

1402/01/10
21:36:20
0.0 / 5
412
تگهای خبر: رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت