دیاباته، مشتری دائمی کلینیک پرسپولیس

دیاباته، مشتری دائمی کلینیک پرسپولیس

مرکز اسپرت: بررسی عملکرد مهاجم اهل مالی پرسپولیس نشان میدهد این بازیکن بیش تر بازی های تیمش را به سبب مصدومیت از دست داده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، شیخ دیاباته که پس از ماه ها مذاکره با پرسپولیس در نهایت ۱۱ شهریور ماه و قبل از برگزاری بازی های هفته پنجم لیگ بیست ودوم به پرسپولیس پیوست، در ماه های اخیر بیش تر بازی های تیمش را به خاطر مصدومیت و ناآمادگی از دست داده و از این حیث آمار ناامیدکننده ای از خود به ثبت رسانده است.
عملکرد ناامیدکننده دیاباته
این مهاجم اهل مالی، در مجموع می توانست در ۱۸ بازی در ترکیب پرسپولیس قرار بگیرد اما هشت دیدار را فقط به خاطر مصدومیت از دست داده و فقط سه دیدار را در ترکیب ابتدایی پرسپولیس قرار داشته است. او به خاطر مصدومیت ها و آمادگی نه چندان مناسب پس از مصدومیت، پنج دیدار را هم به عنوان یار تعویضی به میدان رفته که در مجموع ۳۵۹ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده است. دیاباته در کل بازی هایی که کرده هم توانسته سه بار گلزنی کند که از این نظر هم آمار امیدوار کننده ای به ثبت نرسانده است.

بررسی های ایسنا نشان می دهد، دیاباته قراردادی به ارزش ۳۷۵ هزار دلار به عنوان مبلغ پایه داشته که به آن آپشن هایی هم اضافه می شود اما با توجه به این دستمزد او کارایی لازم را تابحال نداشته است.

این درحالی است که بازیکن جوانی مثل محمد عمری که با قراردادی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان برای پرسپولیس بازی می کند، در ۲۰ بازی این فصل پیراهن پرسپولیس را پوشیده و توانسته یک پاس گل و ۴ گل به ثمر برساند.

با جدایی لوکادیا، گل محمدی که نتوانسته بود روی دیاباته حساب باز کند، لئاندرو پریرا را جذب کرد. با اینحال پریرا هم در سه دیداری که بازی کرده نتوانسته خودی نشان دهد تا هم چنان بازیکنانی نظیر محمد عمری، مهدی ترابی و یا حتی وحدت هنانوف بار گلزنی پرسپولیس را به دوش بکشند.
1401/12/19
11:31:19
0.0 / 5
454
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت