پولادگر:

انوشیروانی هندوانه به شرط چاقو بود

انوشیروانی هندوانه به شرط چاقو بود

به گزارش مرکز اسپرت، معاون قهرمانی وزارت ورزش اظهار داشت: انوشیروانی در دوره سرپرستی فدراسیون وزنه برداری نشان داد مدیر توانمندی است و برای مجمع مانند یک هندوانه به شرط چاقو بود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، محمد پولادگر در انتها مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری بیان نمود: مهم ترین تصمیم را در وزنه برداری گرفتید. به آقای انوشیروانی تبریک می گویم که توانست رای کامل از مجمع بگیرد. او دوره سرپرستی خوبی داشت و مجمع آزمون و خطا کرد و رای داد. انوشیروانی هندوانه به شرط چاقو بود.

او افزود: وزنه برداری پس از کشتی پرافتخارترین رشته ورزشی ماست. همیشه مردم از این رشته توقع مدال داشتند؛ آن هم خوش رنگ ترین. وزنه برداری همیشه مایه افتخار ما بوده است. کشورها حاضرند چند مدال بدهند اما حتما مدال قوی ترین را بگیرند که به همت قهرمانان این رشته مانند رضازاده که نمی دانم چرا امروز نیست و بهداد سلیمی این شعار المپیک به نام ایران شد و افتخار بزرگی است. دوره کوتاهی از عمر وزنه برداری بانوان می گذرد اما افتخارات فراوانی کسب شده است و نویدبخش کسب افتخارات بیشتر است و انتظار در مردم هم بوجود آمده است.

پولادگر ضمن اشاره به دوران سرپرستی انوشیروانی تصریح کرد: انوشیروانی در دوره سرپرستی ثابت کرد مدیر توانمندی است. این که رشته ای با این همه افتخار یک المپین در راس آن قرار بگیرد، دور از انتظار نبود. از رشته های دیگر هم این انتظار داریم یک المپین در راس آنها باشد. انوشیروانی دو امتیاز ویژه دارد: اول این که ثابت کرد تجربه مدیریتی چقدر اثرگذار است و خوب است افراد المپین، تجربه مدیریتی داشته باشند. او تجربه سرمربیگری را هم داشت. دوم این که موفق شد همه المپین ها و چهره های پرافتخار این رشته را دور هم جمع کند که کار بزرگی است و صمیمانه از او تشکر می کنم. خواهش می کنم توجه ویژه ای به پیشکسوتان مانند علی مرادی و محمد نصیری داشته باشد. ما می خواهیم اساسنامه را بگونه ای تغییر بدهیم که دو نفر از پیشکسوتان بعنوان عضو هیات رییسه باشند و این در ماه های آتی اتفاق می افتد.

او در انتها داد: انتظار داریم در بازی های آسیایی و المپیک این رشته مدال های خوش رنگ و زرینی کسب کند. توقع کسب مدال در قسمت بانوان را هم داریم. برای انوشیروانی آرزوی موفق می نماییم و چهار سال فرصت دارد که عمل کند.
1401/12/15
13:00:17
0.0 / 5
511
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت