دختران قایقران دربه در دنبال پول!

دختران قایقران دربه در دنبال پول!

به گزارش مرکز اسپرت، مربی تیم ملی رویینگ ایران اعلام نمود که دختران به دنبال پیدا کردن اسپانسر هستند تا بتوانند در لیگ شرکت نمایند.


هما خاتمی در گفت و گو با ایسنا در رابطه با ی این که دختران رویینگ به دنبال پیدا کردن اسپانسر برای حضور در لیگ برتر قایقرانی هستند، بیان نمود: لیگ هفته آینده است اما حتی دختران ملی پوش ما هم تیم ندارند و تا همین هم اکنون که با شما صحبت می کنم هیچ تیمی قبول نکرده است که دختران را حمایت کند. من می دانم شرایط اقتصادی خوب نیست اما حداقل حمایت را می توانند انجام می دهند. هم اکنون ورزشکار و مربی در به در دنبال پیدا کردن اسپانسر هستند تا تیم تشکیل دهند. اوضاع واقعا بد است. خود من تا نیمه شب دائم درحال صحبت بودم تا اسپانسر پیدا کنم.
خاتمی ضمن اشاره به گلایه دختران رویینگ سوار زنجان از نبود امکانات در استانشان اظهار داشت: نفرات دوم و سوم تیم ملی برای زنجان هستند اما امکاناتی در زنجان نداریم. تیم جوانان ما دو هفته زودتر از قهرمانی کشور به تهران آمد تا بتواند در دریاچه آزادی تمرین کند. هزینه یک هفته با فدراسیون بود و هزینه هفته دوم با خودشان. با این وجود در همین شرایط نتایج خوبی در قهرمانی کشور گرفتند.
او افزود: مهسا جاور مدال طلا و زینب نوروزی برنز قهرمانی آسیا 2022 را گرفتند و من هم مربی تیم ملی بانوان بودم اما شاید باورتان نشود، سه میلیون تومان به جاور و دو میلیون تومان به نوروزی پرداخت کردند. در واقع مسؤلان مبلغ ناچیزی دادند و عکس گرفتند و رفتند و دیگر هیچ خبری از آنها نشد. در استانهای دیگر می بینیم که همه ارگان ها حمایت می کنند و اسپانسر دارند اما ورزشکاران در زنجان واقعا حمایت نمی شوند.1401/12/08
13:54:03
0.0 / 5
600
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت