در گزارش مركز اسپرت مطرح شد

وضعیت مدیران صدمه دیده حادثه بالگرد

وضعیت مدیران صدمه دیده حادثه بالگرد

به گزارش مرکز اسپرت، یکی از مقامات وزارت ورزش که به منظور پیگیری وضعیت سه مدیرکل استانی صدمه دیده در حادثه سقوط بالگرد به استان کرمان سفر کرده است، وضعیت آنها را شرح داد.آرش فرهادیان در گفتگو با خبرنگار مهر با تکیه بر این که روند درمان سه مدیرکل صدمه دیده ورزش همچنان در استان کرمان درحال پیگیری است، اظهار داشت: متأسفانه صدمه دیدگی علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خیلی شدید و گسترده است. وی از ناحیه جمجمه، فک و کمر گرفتار مصدومیت شدید شده و امروز (شنبه) هم تحت عمل جراحی قرار می گیرد.
به گفته وی، جراحی امروز مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از ناحیه کمر صورت خواهد گرفت.
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی خاطرنشان کرد: وضعیت حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی هم بحرانی است. شرایط او اصلاً مطلوب نمی باشد و روند درمان همچنان ادامه دارد.
فرهادیان به وضعیت میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان اشاره نمود و افزود: شرایط او از دو نفر دیگر وخیم تر است. این مدیرکل ورزش همچنان در کما به سر می برد.
وی خاطرنشان کرد: روند درمان این سه مدیرکل ورزش و جوانان در استان کرمان پیگیری می شود اما اگر نیاز باشد اقدامات لازم برای جابه جایی صورت خواهد گرفت.
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی با یادآوری این که مقامات دیگری هم از وزارت ورزش به استان کرمان سفر کرده اند تا پیگیر وضعیت این سه نفر باشند، تصریح کرد: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای (محمد پولادگر)، مرتضی فلاح (مدیرکل حقوقی) و مطلبی (رئیس مرکز فناوری اطلاعات) در استان کرمان حضور دارند. به اینجا آمده ایم تا در کنار خانواده این عزیزان باشیم. آنها نباید در این شرایط احساس تنهایی کنند.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، بالگرد حامل وزیر ورزش و همراهانش پنجشنبه گذشته هنگام فرود در ورزشگاه شهر بافت سقوط کرد. در این حادثه اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش و مدیرکل حوزه وزارتی جان خویش را از دست داد. وزیر ورزش هم به علت صدمه دیدگی شدید در بیمارستان بستری شده و فعلا ممنوع الملاقات است.


منبع:

1401/12/06
13:43:37
0.0 / 5
536
تگهای خبر: سفر , فدراسیون , قهرمانی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت