مربی تیم ملی كشتی فرنگی:

یوسفی در حد انتظار کشتی نگرفت

یوسفی در حد انتظار کشتی نگرفت

به گزارش مرکز اسپرت، فرزاد ایمانعلی زاده با ابراز رضایت از عملکرد بیشتر فرنگی کاران ایران در تورنمنت کرواسی، اظهار داشت: برخی کشتی گیران ما در حد انتظار ظاهر نشدند.


مربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفتگو با ایسنا، در رابطه با عملکرد فرنگی کاران ایران در رقابت های رنکینگ کرواسی، اظهار نمود: سطح کیفی این مسابقات بالا بود و ۲۵ عنوان دار جهان در این رقابت ها حضور داشتند. در وزن ۷۷ کیلوگرم ۷ عنوان دار و در وزن ۸۷ کیلوگرم ۶ عنوان دار جهان کشتی گرفتند و شاهد رقابتهای سنگین و جذابی بودیم. امین کاویانی نژاد قرعه سختی داشت و گرایی هم با کشتی های خوبی که گرفت موفق شد بعد از ۲ سال در یک تورنمنت بعنوان قهرمانی برسد.
مربی تیم ملی کشتی فرنگی، اضافه کرد: در وزن ۵۵ کیلوگرم دادمرز مثل همیشه خوب ظاهر شد و نشان داد یکی از شانس های اصلی کسب مدال در مسابقات جهانی و آسیایی خواهد بود. جواهری هم با وجود تجربه کمی که داشت کشتی های خوبی گرفت و حضور در این تورنمنت کمک زیادی به رشد او خواهد داشت. در وزن ۶۰ کیلوگرم هم محسن نژاد عالی کشتی گرفت و خدا را شکر در دو وزن نخست مهره های خوبی را در اختیار داریم.
وی افزود: عارف محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم هم نمایش خوبی داشت اما مقابل ممدوف آذربایجانی در صورتی که می توانست براحتی پیروز شود غافلگیر شد و شکست خورد. ایمان محمدی با عنایت به شناختی که از او داریم می توانستت بهتر ظاهر شود اما او به سرماخوردگی مبتلا شده بود و همین مساله بر عملکردش تأثیر گذاشت. در ۶۷ کیلوگرم هم عباسی خیلی خوب ظاهر شد اما دانیال سهرابی قرعه سختی داشت و مقابل حریف عنوان دار کوبایی می توانست یک طرفه پیروز شود اما بخاطر اشتباهی که داشت غافلگیر شد و شکست خورد.
ایمانعلی زاده تصریح کرد: در وزن ۷۲ کیلوگرم عبدی مقابل نفر سوم بزرگسالان جهان از مولداوی به پیروزی رسید اما مقابل کشتی گیر مجارستانی که در قهرمانی اروپا به مدال طلا رسیده بود و مقابل علی ارسلان پیروز شده بود با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ باخت و حذف شد. ایمن طلب هم فراتر از انتظارها کشتی گرفت و نشان داد قابلیت های فنی بالایی دارد. در وزن ۸۲ کیلوگرم پشتام کشتی های خیلی خوبی گرفت و مقابل مهمدی کشتی برده را باخت. پشتام نشان داد در راه پیشرفت قرار دارد و می تواند مهره قابل اتکایی در این وزن باشد. مهمدی هم مبارزات خوبی را به نمایش گذاشت و او هم می تواند در صورت رسیدن به دوبنده تیم ملی شانس مدال جهانی ما باشد.
مربی تیم ملی کشتی فرنگی، خاطرنشان کرد: در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده در وزنی کشتی گرفت که عنوان داران جهان از دانمارک و مجارستان پایین تر از او قرار گرفتند و او با نمایش خوبی که داشت به مدال نقره این رقابت ها رسید. بادکان اما نتوانست آنطور که باید ظاهر شود و از دور مسابقات کنار رفت.
او در آخر در رابطه با ادامه عملکرد ضعیف علی اکبر یوسفی در سنگین وزن، اظهار داشت: در سنگین وزن قاسمی منجزی خیلی با تجربه کشتی گرفت و یوسفی را هم شکست داد. یوسفی در ۳ رویداد اخیر در حد انتظار نبوده و با روزهای اوج خود فاصله بسیاری دارد. امیدوارم او با انگیزه و تلاش بیشتر بتواند در حد انتظار ظاهر شود. در مجموع حضور در چنین رویدادی کمک بزرگی به کادر فنی تیم ملی کرد تا با شناخت هر چه بیشتر از وضعیت کشتی گیران، نسبت به انتخاب برترین ها برای حضور در رویدادهای پیش رو اقدام نماید. کادر فنی تیم ملی با عنایت به عملکرد نفرات اعزامی و وضعیت کشتی گیران تلاش کرد با نگاه به آینده و پشتوانه سازی، بهترین نفرات را برای حضور در مسابقات آسیایی انتخاب نماید.1401/11/23
14:38:25
0.0 / 5
501
تگهای خبر: پیروزی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت