شرایط جوی تهران کمانداران را راهی ماهشهر کرد

شرایط جوی تهران کمانداران را راهی ماهشهر کرد

مرکز اسپرت: اردونشینان تیم ملی تیروکمان که برای حضور در اولین مرحله کاپ 2023 آسیا آماده می شوند به سبب شرایط جوی تهران از روز چهارشنبه تمرینات شان را در ماهشهر پیگیری می کنند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، پس از اتمام اردوی آماده سازی در کیش و طی دو هفته گذشته، اردونشینان تیم ملی تیر و کمان در هر دو بخش ریکرو و کامپوند مردان و بانوان در تهران و محل سایت تیروکمان آزادی پیگیر تمرینات شان بودند این در حالیست که به خاطر شرایط جوی پایتخت و سرد بودن هوا، آنها را ملزم به حضور بیشتر در سالن کرده بود.
این شرایط تمرینی و دور بودن از فضای باز و عدم بازدهی لازم از تمرینات، مورد رضایت کادر فنی تیم ملی تیر و کمان نبود بنا بر این جابه جایی باردیگر محل اردو در برنامه قرار گرفت و اینبار ماهشهر به عنوان محل پیگیری تمرینات اردونشیان برگزیده شد.
به همین منظور ۱۶ کماندار ریکرو و کامپوند راهی ماهشهر شدند تا از روز چهارشنبه تمرینات شان در این شهر و زیر نظر «سونگ چیل هونگ»کره ای و دستیاران ایرانی اش دنبال کنند.
رضا شبانی، محمد حسین گلشنی، نیما نادری، ارشک فاضل، مبینا فلاح، یسنا پورماهانی، رویا نوریان، مهتا عبدالهی (ریکرو) همراه با محمد صالح پالیزبان، آرمین پاکزاد، محمد معدن دار، میلاد رشیدی، گیسا بایبوردی، حانیه اسلامی، پریسا سپاهانی، بیتا عاشق زاده (کامپوند) اردونشینان تیم ملی تیروکمان هستند.
تیم ملی تیروکمان برای حضور در اولین مرحله کاپ ۲۰۲۳ آسیا آماده می شود که اسفندماه به میزبانی تایوان انجام خواهد شد.


منبع:

1401/11/19
11:08:45
0.0 / 5
570
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت