پس از جابجایی های اخیر؛

وضعیت بلاتکلیف سرپرست کاروان ایران برای بازی های پاراآسیایی

وضعیت بلاتکلیف سرپرست کاروان ایران برای بازی های پاراآسیایی

مرکز اسپرت: در فاصله هشت ماه مانده تا بازی های پاراآسیایی و بواسطه برخی جابه جایی های اخیر در کمیته ملی پارالمپیک، وضعیت سرپرستی کاروان اعزامی به این بازی ها مبهم شده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، طبق آنچه مهرماه سال قبل و در یکی از نشست های هیات اجرائی کمیته ملی پارالمپیک مصوب شد، محمد تابع دبیرکل وقت کمیته، سرپرستی کاروان اعزامی به بازی های پاراآسیایی را بر عهده گرفت.
البته پس از این مصوبه بازی های پاراآسیایی یک سال به تعویق افتاد و با برگزاری انتخابات، کمیته ملی پارالمپیک وارد دوره ی جدید مدیریتی شد اما هیچ حکم جدیدی در ارتباط با سرپرست کاروان ایران صادر نشد و در حقیقت ابلاغ صادره برای تابع ابطال نشد. بدین ترتیب محمد تابع کماکان به عنوان سرپرست پیگیرِ کارهای در رابطه با کاروان بازی های پاراآسیایی بود.
این د رحالی است که وی طی روزهای گذشته از سرپرستی دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک کنار رفت و حالا همکاری با کمیته ملی المپیک در مرکز نظارت بر تیم های ملی را آغاز نموده است. با جدایی تابع از مجموعه کمیته ملی پارالمپیک، وی در عمل مسئولیتی هم در قبال کاروان اعزامی به هانگژو ندارد و همین مسئله وضعیت سرپرستی این کاروان را هم بلاتکلیف کرده است.
این در حالی است که هشت ماه تا زمان شروع بازی های پاراآسیایی هانگژو در زمان جدید باقی مانده است. این بازی ها ۳۰ مهر تا ۶ آبان سال ۱۴۰۲ (۲۲ الی ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۳) انجام خواهد شد.


منبع:

1401/11/16
18:43:54
0.0 / 5
505
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت