انتخابات فدراسیون ورزش کارگری ۳ اسفند برگزار می شود؟

انتخابات فدراسیون ورزش کارگری ۳ اسفند برگزار می شود؟

به گزارش مرکز اسپرت، دبیر مجمع فدراسیون ورزش کارگری اظهار داشت: انتخابات این فدراسیون در حالی مقرر است سوم اسفند برگزار گردد که هنوز فهرست نهایی اسامی کاندیداها جهت شرکت در مجمع از جانب وزارت ورزش و جوانان اعلام نشده و ما برای ارسال دعوتنامه ها به هیات های استانی و کاندیداها منتظر مجوز از جانب وزارت هستیم.


مرتضی اسماعیلی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به اینکه تاریخ برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش کارگری از جانب هیئت رییسه فدراسیون سوم اسفند تعیین و به وزارت ورزش و جوانان اعلام شد، تمام اقدامات قانونی طبق دستورالعمل برای برگزاری مجمع صورت گرفته و پرونده داوطلبین و همینطور صورت جلسه های مربوطه پس از تشکیل کمیسیون تطبیق و شورای تجدیدنظر به وزارت ورزش ارسال شده است، اما هنوز فهرست نهایی کاندیداها جهت شرکت در انتخابات معلوم نیست و ما همچنان منتظر دریافت مجوز برای برگزاری مجمع هستیم.
وی اظهار داشت: مطابق قانون باید ۲۰ روز پیش از برگزاری انتخابات، اسامی نهایی به اعضای مجمع و کاندیداها اعلام گردد تا مشکلی برای برگزاری انتخابات نداشته باشیم، ازاین رو برگزاری یا عدم برگزاری مجمع هم اکنون منوط به اعلام وزارت ورزش و جوانان است.
دبیر مجمع فدراسیون ورزش کارگری از فرهاد طلوع کیان، کمال جوانمرد، امید جوان دل، ساسان کریمی، محمود علیزاده و حسن نوری بعنوان ۶ کاندیدای تائید صلاحیت شده از حیث سوابق مدیریتی نام برد و اضافه کرد: سوابق مدیریتی و اجرایی این کاندیداها جهت شرکت در انتخابات به تایید رسیده، اما هنوز از جانب نهادهای نظارتی وزارت ورزش و جوانان مجوزی برای حضور این کاندیداها در انتخابات دریافت نکرده ایم و همچنان منتظر اعلام اسامی هستیم تا دعوتنامه ها را برای برگزاری انتخابات ارسال نماییم.
اسماعیلی در انتها پیرامون این پرسش که امکان به تعویق افتادن انتخابات فدراسیون ورزش کارگری وجود دارد یا خیر؟ تصریح کرد: در صورت عدم انجام بموقع مراحل بعدی از جانب وزارت ورزش، امکان به تاخیر افتادن انتخابات و تعیین سرپرست برای فدراسیون وجود دارد.1401/11/09
12:23:57
0.0 / 5
483
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت