قربانی در حضور وزیر ورزش:

برخی خط های تیراندازان مشکل دارد

برخی خط های تیراندازان مشکل دارد

به گزارش مرکز اسپرت، رئیس فدراسیون تیراندازی از مشکلاتی که برای ملی پوشان و ورزشکاران این رشته وجود دارد اطلاع داد و اظهار داشت: برخی خط های تیراندازان مشکل دارد و میدان اهداف پروازی تعطیل شده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مرتضی قربانی در مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات جهانی تیراندازی در مصر و بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم های ملی تیراندازی، عنوان کرد: در طول ۶۵ سال تیراندازی فقط یک مدال المپیک کسب کرده که در المپیک توکیو توسط فروغی با رنگ طلا کسب شده است همه جوانان ما در شهرستان ها می توانند مانند فروغی افتخار آفرینی کنند.
وی افزود: زمانی که آمدم مشکلات در این فدراسیون زیاد بود. ۳۵ میلیارد بدهی وجود داشت ولی به این مسائل توجه نکردم. پس از اینکه مدت ها اهداف پروازی تعطیل و تفنگ و تپانچه راکد بود، کارها را به خوبی پیش بردیم.
وی در ادامه اضافه کرد: یک سری کار اساسی هست که باید صورت گیرد. بعضی از خط های تیراندازی مشکل دارد که باید بر طرف شود. یک میدان اهداف پروازی هم تعطیل شده است. دور از شان ورزش است که این گونه باشد.
رئیس فدراسیون تیراندازی تصریح کرد: ۳۵ سفر استانی داشتم. در کردستان ۵۰ قبضه اسلحه هوماک و ۵ میلیارد تومان اعتبار از استانداری برای هیات استان گرفتم. سفرهای استانی ما صوری نبوده و کارها را پیگیری کردیم.
وی در انتها اظهار داشت: بیشتر از ۵ هزار نفر در سه رده سنی و در سه اسلحه در مسابقات مختلف ما شرکت کردند و بالغ بر ۴ هزار نفر در سرتاسر کشور فعال شده اند. تصمیم گیری انفرادی را کنار گذاشتیم و خرد جمعی را به کار بستیم و کمیته فنی در همه رشته ها فعال گشته است.
رئیس فدراسیون تیراندازی در انتها اظهار داشت: ۲۵ میلیارد تومان با امروز در فدراسیون هزینه کرده ایم. امروز را شما دعوت نکرده ایم که فقط مطالبه نماییم و شرایط را می دانیم. تیراندازان ما بسیار با اخلاق هستند و من فرماده گردان های زیادی در جنگ بودم اما امروز افتخار می کنم که نوکر این تیراندازان هستم.

1401/11/07
18:24:53
0.0 / 5
558
تگهای خبر: المپیك , تیم , سفر , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت