شرح برنامه های المپیاد ورزشی مرکز وکلا با حضور ۶۰۰ شرکت کننده

شرح برنامه های المپیاد ورزشی مرکز وکلا با حضور ۶۰۰ شرکت کننده

به گزارش مرکز اسپرت، برنامه های مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده برای برگزاری اولین المپیاد ورزشی تشریح شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، نشست خبری حسن عبدلیان پور رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه برای برگزاری اولین المپیاد ورزشی وکلا و کارشناسان مرکز برگزار گردید.
عبدلیان پور در این جلسه اظهار داشت: در جامعه حقوقی نخستین بار است المپیادی با حضور زنان و مردان کارشناسان، وکلا و کارمندان قوه قضاییه برگزار می گردد.
وی اضافه کرد: کار وکلا و کارشناسان حقوقی دشوار می باشد. بنا شد به منظور پر کردن اوقات فراغت، شناسایی نخبگان ورزش، ترویج منش پهلوانی و توسعه عدالت در ورزش این المپیاد برگزار بشود تا همکاران قضایی ما مدتی از فضای سخت پرونده های حقوقی دور شوند. هدف نهایی توسعه دیپلماسی ورزش و نزدیک شدن جوامع مختلف حقوقی است.
عبدلیان پور تصریح کرد: المپیاد را سال آینده به صورت ملی برگزار خواهیم کرد. در سال های بعد به سمت بین المللی شدن این المپیاد حرکت می نماییم.
عبدلیان پور در رابطه با برآورد هزینه های المپیاد اظهار داشت: هرچه برای سلامتی و تندرستی اختصاص بدهیم سرمایه گذاری است. برای این دوره از امکانات قوه قضاییه در مشهد و سالنهای آستان قدس استفاده می نماییم. باحداقل هزینه بیشترین بهره وری را خواهیم داشت.
وی در مورد این که آیا امکان دارد با تغییرات مدیریتی مرکز، المپیاد از تقویم حذف بشود؟ اظهار نمود: بحث ما برنامه محور است. چه من باشم چه نباشم این المپیاد انجام میشود و ادامه می یابد.
در این نشست همینطور عباس هادی زاده رئیس کمیسیون ورزش در مرکز وکلا اظهار داشت: با حضور عبدلیان پور که خودش از ورزشکاران است، در مدت کوتاه دو برنامه کوتاه و بلندمدت. برای کوتاه مدت و المپیاد چون در فصل سرما هستیم، بازی های داخل سالن یعنی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز و شطرنج را انتخاب کردیم و بازی ها را در مشهد برگزار می نماییم. استقبال خوبی شده و ۲۵ استان اعلام آمادگی کردند.
به گفته هادی زاده افتتاحیه این مسابقات که با حضور خانواده ها و در مجموع ۶۰۰ شرکت کننده برگزار می شود، ۶ بهمن ماه خواهد بود. او همینطور از بازی های بومی - محلی و شناسایی استعدادهای بومی بعنوان برنامه های دراز مدت این مرکز یاد کرد.
رئیس کمیسیون ورزش در مرکز وکلا تصریح کرد: در سال۱۴۰۳ هم برای المپیاد در عرصه بین المللی حضور خواهیم داشت.
هادی زاده در رابطه با دلیل انتخاب ورزش های سالنی برای این المپیاد اظهار داشت: چون نخستین المپیاد و باید یک جا استارت بزنیم ورزشهای سبکتر انتخاب گردید تا همه استقبال کنند. از طرفی فصل سرما است. کشتی، فوتبال و تیراندازی را برای فصل تابستان بعد مدنظر داریم.
در ادامه عبدلیان پور همینطور از عملکرد فدراسیون فوتبال در عقد قرارداد با مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی بشدت انتقاد نمود و آنرا حتی بدتر از قرارداد ترکمنچای دانست.


منبع:

1401/11/06
13:33:13
0.0 / 5
532
تگهای خبر: بازی , پهلوانی , تنیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت