پیگیری اردو در كیش؛

الزام سرمربی کره ای به حضور ملی پوشان تیروکمان در مسابقات کشوری

الزام سرمربی کره ای به حضور ملی پوشان تیروکمان در مسابقات کشوری

مرکز اسپرت: با درخواست سرمربی تیم ملی تیروکمان و بمنظور ارزیابی وضعیت آمادکی اردونشینان این تیم، آنها ملزم به حضور در رقابت های رنکینگ کشوری هستند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مرحله پنجم رقابت های تیروکمان رنکینگ کشوری طی روزهای پنجشنبه و جمعه در تهران انجام می شود. با در خواست «هونگ سونگ هو» سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان، اردونشینان این تیم ملزم به حضور در این رقابت ها هستند.
سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان بمنظور ارزیابی وضعیت آمادگی اردونشینان ریکرو و کامپوند، متقاضی حضور حتمی آنها در این مسابقات شده است. وی همزمان با ایام سال نو میلادی ایران را ترک کرده بود اما از دوشنبه مجدد به کشور بازگشته است و حالا می خواهد با ارزیابی عملکرد اردونشینان در مسابقات پیش رو، از تغییرات آمادگی آنها در مدت غیبتش باخبر شود.
رقابت های رنکینگ کشوری در بخش ریکرو روز پنجشنبه برگزار می گردد و روز جمعه هم به برگزاری رقابت های کامپوند اختصاص دارد.
تیم ملی تیروکمان ایران از اول مهرماه با هدایت هونگ سونگ هو پیگیر اردوهای آماده سازی خود است. رقابت های کاپ آسیا نخستین رویدادی است که کمانداران ملی پوش ایران با هدایت این مربی کره ای در آن شرکت خواهند داشت. این رقابت ها اسفندماه به میزبانی چین تایپه انجام می شود.
اردونشینان ریکرو و کامپوند ایران که طی ماه های گذشته بصورت مستمر در تهران و سایت تیروکمان آزادی پیگیر تمرینات خود بوده اند، از شنبه آینده در جزیره کیش پیگیر تمرینات شان خواهند بود.


منبع:

1401/10/15
20:42:33
0.0 / 5
543
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت