خبری از پرداخت حواله های پاداش بانوان ناشنوا نیست!

خبری از پرداخت حواله های پاداش بانوان ناشنوا نیست!

به گزارش مرکز اسپرت، با وجود گذشت ۴۰ روز از برگزاری مراسم تجلیل از بانوان ورزشکار و مدال آور، هنوز خبری از پاداش بانوان ناشنوا که به صورت حواله داده شده بود، نیست.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مراسم تجلیل از بانوان ورزشکار و مدال آور برای اولین بار با حضور رئیس جمهور و حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ۲۵ آبان در سالن اجلاس سران برگزار شد و از بانوان مدال آور در رشته های مختلف ورزشی و همینطور بانوان ناشنوا که در مسابقات جهانی و المپیک موفق به کسب مدال شده بودند، تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم پاداش هایی به صورت حواله برای مدال آوران در نظر گرفته شد و قرار بر این بود که ظرف یک هفته پاداش در نظر گرفته شده از جانب وزارت ورزش و جوانان به حساب فدراسیون ها واریز شود تا ورزشکاران با رفتن به فدراسیونهای مربوطه، پول حواله های خویش را دریافت نمایند.
علیرغم این که حدودا ۴۰ روز از برگزاری مراسم تجلیل از بانوان مدال آور سپری می شود، اما هنوز خبری از نقد شدن حواله ها نیست و این مسئله سبب اعتراض بانوان ورزشکار به فدراسیونهای مربوطه نسبت به بدقولی مسئولین ورزش برای پرداخت حواله های خود شده اند.
مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان در این خصوص به ایسنا اظهار داشت: قرار بود پول این حواله ها به زودی پس از پایان مراسم به حساب فدراسیون ها واریز شود که متاسفانه با گذشت بیشتر از یک ماه از این مراسم هنوز خبری از نقد شدن حواله ها نیست و ورزشکاران ناشنوا همچنان منتظر دریافت پاداش خود هستند.
منبع:

1401/10/10
11:10:02
0.0 / 5
599
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت