تٱسیس دبیرخانه دایمی کرسی های بین المللی ورزش در کیش

تٱسیس دبیرخانه دایمی کرسی های بین المللی ورزش در کیش

مرکز اسپرت: حمید سجادی در مراسم افتتاحیه دفتر مشترک فدراسیون های ورزش های بادبانی و دریایی و ساحلی این اقدام را منشا اتفاقات بزرگ بین المللی در این منطقه عنوان نمود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاح دفاتر مشترک فدراسیون های ورزشی «بادبانی» و «دریایی و ساحلی» که با حضور مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شامگاه شنبه سوم دی اجرا شد.
ضمن ابراز خرسندی از استقرار دو فدراسیون مهم و پرطرفدار ورزشی در جزیره و تقدیر از حمایت های مسئولان این منطقه آزاد اظهار داشت: مدت زیادی برای بهره گیری از منابع باارزش کشور به بهترین شکل ممکن تامل و برنامه ریزی کردیم.
وی اضافه کرد: با شروع به کار رسمی این دو فدراسیون در خلیج فارس و همجواری با کشورهای همسایه که در زمینه ورزش فعالیت دارند، کیش می تواند منشا خدمت به هموطنان، خیلی از اتفاقات بزرگ و معرف ظرفیت های ورزشی کشور در منطقه باشد.
حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت: باید کوشش کرد تا اهداف مناطق آزاد بواسطه حوزه ورزش کیش برای کشور محقق شود و شاهد درخشش این منطقه آزاد باشیم تا کارهای بزرگ در این خاک مقدس به یادگار بماند.
سجادی با اشاره به اینکه در زمینه ورزش برنامه های متنوع دیگری در دستور کار قرار گرفته است، اشاره کرد: بیش از 400 کرسی بین المللی در کشور وجود دارد که 350 نفر از هموطنان و مدیران ورزشی ما در این جایگاه ها حضور دارند و این فرصت بین المللی نیاز به تجمیع در یک نقطه دارد، به همین دلیل کیش می تواند منشا حضور، بروز و همسویی صاحب نظران حوزه ورزشی کشور در مجامع جهانی و آسیایی باشد.
وزیر ورزش و جوانان در آخر شخنان خود کیش را محلی مناسب برای برگزاری سمینارها و گردهمایی های بین المللی برشمرد و بیان داشت: می توان از این دفاتر به عنوان دبیرخانه یا ساختمان بین المللی ورزش کشور نیز بهره گرفت.
گفتنی است قبل از این رضا شجیع به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی و خسرو ابراهیمی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش های بادبانی معرفی شده بودند.


منبع:

1401/10/09
13:44:23
0.0 / 5
542
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت