معرفی نفرات برتر 5 وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی کشور

معرفی نفرات برتر 5 وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی کشور

مرکز اسپرت: نفرات برتر رقابتهای 5 وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی کشور مشخص شدند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، رقابت های ۵ وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی کشور به عنوان اولین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی، در سالن هفتم تیر تهران به انتها رسید و نفرات برتر عرضه شدند.
در پایان خوزستان با ۱۴۶ امتیاز قهرمان شد، مازندران با ۹۵ امتیاز در رده دوم ایستاد و تهران با ۷۸ امتیاز سوم شد.
نتایج دیدارهای رده بندی و فینال ۵ وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی کشور به شرح زیر است:

۶۰کیلوگرم:
فینال: سجاد عباسپور(مازندران) ۱ - امیررضا ده بزرگی (فارس) ۵
رده بندی:
احمدرضا ناصر پور (سهیمه خوزستان) ۶ برنده- محمد جانقلی (قم) ۶
پویا ناصرپور (خوزستان) ۵ - حسین جاویدی (سهیمه فارس) ۳

۶۷ کیلوگرم:
فینال: حسین محمودی (تهران) ۷- رضا عباسی(البرز) ۱۰
رده بندی:
محمد جواد رضایی (سهمیه قم) ۳ - مرتضی نصیری هفشجانی(چهار محال و بختیاری) ۱
سعید ارجمند (فارس) ۱۱ - احسان صالحی (سهیمه فارس) ۷

۷۷کیلوگرم:
فینال: امین کاویانی نژاد (سهمیه خوزستان) ۹ - علیرضا ارقش (خوزستان) صفر
رده بندی:
علی اسکو (مازندران) ۸ - امید زالی (سهیمه تهران) صفر
هادی علیزاده (قم) ۱۰ - سوران محمدی (کردستان) صفر

۸۷ کیلوگرم:
فینال: محمد حسین استاد معماری (توابع تهران) یک - حمیدرضا بادکان(تهران) ۴
رده بندی:
مهدی ابراهیمی (قم) ۸ - علی خلیل زاده (سهمیه سیستان و بلوچستان) صفر
سعید کریمی زاده (خوزستان) ۸ - جمال اسماعیلی (سهمیه تهران) ۲

۱۳۰ کیلوگرم:
فینال: سید محمد موسوی (البرز) یک - امیر قاسمی منجزی (خوزستان) ۴
رده بندی:
مرتضی الغوثی (سهیمه مازندران) ۵ - پارسا نظری (سهیمه خوزستان) ۲
فردین هدایتی (مازندران) ۹ - مسعود میرزاییان دهکردی (چهار محال و بختیاری)

نتایج روز نخست رقابتها که روز گذشته برگزار شده بود نیز به ترتیب زیر است:

۵۵کیلوگرم:

فینال: مهدی جواهری (قم ) ۷ - رضا خدری (البرز) ۱
رده بندی:
مهدی احدی (گیلان) ۴- مهدی کمالی ۱(خراسان جنوبی)
مهرگان جهانگیری صفر (سهمیه خوزستان) - سید آرش نگهداری (فارس) ۷

۶۳ کیلوگرم:

فینال: اشکان میرکار (لرستان) صفر- عارف محمدی(خوزستان) ۹
رده بندی:
آرمین محب ثابت (تهران) ۵- محمد مهرابی (البرز)۱
علیرضا کارگر (هرمزگان) ۳ - امیر محمد یارمحمد زهی (خراسان رضوی) ۹

۷۲کیلوگرم:

فینال: سجاد ایمن طالب (مازندران) ۵ - شاهین بداغی(خوزستان) ۳
رده بندی:
غلامرضا فرخی (سهمیه فارس) ۵ - سید علی عزیزی (سهمیه مازندران) ۸
مرتضی پورعیس(سهمیه مازندران) ۸ - بهرام معروفخ(اردبیل) ۴

۸۲کیلوگرم:

فینال: علیرضا مهمدی (خوزستان) ۱۱ - یاسین یزدی (مازندران) ۱
رده بندی:
سید شهاب حسینی(سهیمه چهار و محال و بختیاری) ۱۰ - سجاد فرج پور (سهمیه مازندران) ۴
رسول گرمسیری (خوزستان) صفر- سید محمد چوبچیان(گیلان) ۹

۹۷کیلوگرم:

فینال: وحید دادخوه(خراسان رضوی) ۲ - مهدی بالی(مازندران) ۶
رده بندی:
محمد نصرتی ۵ (تهران) - حسین شکری (فارس) ۶
حسن آریا نژاد (سهیمه مازندران) - ۱۰ امیرحسین محمدی (کهگیلویه و بویراحمد)
رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

۱-خوزستان ۱۴۶ امتیاز ۲- مازندران ۹۵ امتیاز ۳- تهران ۷۸ امتیاز ۴_البرز ۷۵ امتیاز

رده بندی انفرادی اوزان دهگانه به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱_ محمد مهدی جواهری(قم) ۲_ رضا خدری(البرز)۳_مهدی احمدی(گیلان)۳_سید آرش نگهداری (سهیمه فارس)۵_مهدی کمالی(خراسان جنوبی)۵_مهرگان جهانگیری (سهیمه خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: ۱_ امیررضا ده بزرگی (فارس)۲_سجاد عباسپور (مازندران)۳_احمدرضا ناصر پور (سهمیه خوزستان)۳_پویا ناصر پور (خوزستان)۵_محمد جانقلی (قم)۵_ حسین جاویدی(سهمیه فارس)

۶۳ کیلوگرم: ۱_عارف محمدی(خوزستان)۲_اشکان میرکاری(لرستان)۳_آرمین محب ثابت (تهران)۳_امیر محمد یار زهی(خراسان رضوی)۵_محمد مهرابی (البرز)۵_علیرضا کارگر (هرمزگان)

۶۷ کیلوگرم: ۱_ رضا عباسی (البرز) ۲_حسین محمودی (تهران)۳_سعید ارجمند (فارس)۳_محمد جواد رضایی (سهمیه قم)۵_احسان صالحی (سهیمه فارس) ۵_مرتضی نصیری هفشجانی(چهار محال و بختیاری)


۷۲ کیلوگرم: ۱_سجاد ایمن طلب (سهمیه مازندران)۲_شاهین بداغی مفرد (خوزستان) ۳_سید علی عزیزی (سهیمه مازندران)۳_مرتضی پورعیسی(سهمیه مازندران)۵_غلامرضا فرخی (سهمیه فارس)۵_بهرام معروفخانی(اردبیل)

۷۷ کیلوگرم: ۱_امین کاویانی نژاد (سهیمه خوزستان)۲_علیرضا ارقش (خوزستان)۳_علی اسکو (مازندران)۳_هادی علیرضا (قم)۵_امید زالی(سهیمه تهران)۵_سوران محمدی (کردستان)


۸۲ کیلوگرم: ۱_علیرضا مهمدی پیانی(سهمیه خوزستان) ۲_یاسین یزدی(مازندران)۳_سجاد فرج پور (سهمیه مازندران)۳_سید محمد چوبچیان (گیلان)۵_سید شهاب حسینی (سهیمه چهار محال و بختیاری)۵_رسول گرمسیری (خوزستان)

۸۷ کیلوگرم: ۱_حمیدرضا بادکان (تهران)۲_محمد حسین استاد محمد معمار(توابع تهران)۳_مهدی ابراهیمی(قم)۳_سعید کریمی زاده (خوزستان)۵_علی خلیل زاده (سهیمه سیستان و بلوچستان)۵_جمال اسماعیلی (سهیمه تهران)

۹۷ کیلوگرم: ۱_مهدی بالی (مازندران)۲_وحید دادخواه(خراسان رضوی)۳_حسین شکری(فارس)۳_حسن آریانژاد(سهیمه مازندران)۵_محمد نصرتی (تهران)۵_امیر حسین محمدی (کهگیلویه و بویراحمد)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱_امیر قاسمی منجزی (خوزستان)۲_سید محمد موسوی (البرز)۳_مرتضی الغوثی (سهیمه خوزستان)۳_فردین هدایتی (مازندران)۵_پارسا نظری (سهیمه خوزستان) ۵_مسعود میرزاییان دهکردی (چهار محال و بختیاری)




منبع:

1401/10/02
19:37:05
0.0 / 5
265
تگهای خبر: برند , تیم , تیم ملی , دیدار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت