تداوم اردوی آماده سازی کمانداران بدون اعزام و آزمون

تداوم اردوی آماده سازی کمانداران بدون اعزام و آزمون

به گزارش مرکز اسپرت، کمانداران رویکرو و کامپوند ایران که از مدت ها قبل زیر نظر سرمربی کره ای وارد اردوی آماده سازی شده اند تا سال آینده میلادی و حضور در اولین مرحله کاپ آسیا هیچ برنامه رقابتی ندارند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، فدراسیون تیروکمان که با جذب «هونگ سونگ هو» کره ای، ملی پوشان ریکرو و کامپوند را وارد دوره ای جدید از عمر ورزشی شان کرد از مهرماه با برگزاری رقابت های گزینشی و پس از آن اردوهای تمرینی، روند آماده سازی ملی پوشان را در این دوره جدید پیگیری کرده است.
طی این مدت اردونشینان تیم ملی در هر دو بخش ریکرو و کامپوند زیر نظر مربیان اختصاصی که با نظر سرمربی کره ای انتخاب شده اند و البته نظارت خودِ او، پیگیر اردوها و تمرینات شان بوده اند و مقرر است این روند تا اسفندماه ادامه داشته باشد بدون این که اعزام و آزمونی در برنامه آنها باشد.
این در حالی است که طی این مدت مرحله سوم رقابت های کاپ ۲۰۲۲ آسیا برگزار می گردد و اتفاقا داورانی از ایران برای قضاوت در آن راهی دبی می شوند اما با نظر هونگ سونگ هو کمانداران کشورمان در این رویداد شرکت ندارند. وی اعتقاد دارد از آنجاییکه مدت زیادی از حضورش در تیروکمان ایران نمی گذرد و به زمان بیشتری برای ارزیابی اردونشینان نیاز دارد، فعلاً ضرورتی به حضور در میادین رسمی و محک زدن در آن نمی بیند.
بر این اساس تیم های ملی ریکرو و کامپوند ایران تا سال آینده میلادی و آغاز رقابت های مصوب در تقویم فدراسیون جهانی برای سال جدید، اعزامی به مسابقات ندارند.
مرحله اول رقابت های کاپ آسیا در سال ۲۰۲۳ نخستین رویدادی است که کمانداران ایران را هدایت هونگ سونگ هو در آن شرکت خواهند داشت. این رویداد از ۲۲ اسفندماه در چین تایپه شروع می شود.
مسابقات قهرمانی جهان هم دیگر رویدادی است که اعزام کمانداران ایران به آن قطعی شده است. این رقابت مردادماه سال آینده به میزبانی برلین آلمان برگزار می گردد و نفرات برتر تیمی و انفرادی شرکت کننده در آن سهمیه المپیک هم می گیرند.

1401/09/25
13:45:07
0.0 / 5
600
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت