نشست بازیهای آسیایی هانگژو؛

هاشمی: می خواهیم بدون دغدغه باشیم

هاشمی: می خواهیم بدون دغدغه باشیم

مرکز اسپرت: چهارمین نشست سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو با مدیران کمیته ملی المپیک جهت هماهنگی هر چه بهتر در امتداد اعزام بدون دغدغه کاروان ورزشی کشورمان به این بازی ها اجرا شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، نشست فوق با حضور سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته وسرپرست کاروان اعزامی، نصر الله سجادی مشاور رییس و مدیران کمیته انجام شد که در ابتدا هاشمی ضمن اشاره به حساسیت کارهای انجام شده در امتداد اعزام بدون دغدغه کاروان به هانگژو بر برنامه ریزی مطلوب، هماهنگی، تعامل و کار گروهی تاکیدداشت تا نمایندگان کشورمان بدون دغدغه به این بازیها رفته و با موفقیت باز گردند.
در ادامه نصراله سجادی عنوان داشت تمامی مدیرانی که در این جلسه حضور دارند با تجربه بوده و از سوابق خوبی در اعزام کاروان ورزشی به بازیها برخوردار می باشند ولی باتوجه به زمانی که داریم باید هماهنگی خوبی جهت کارهای مربوط به اعزام داشته و اگر موردی هست آنرا برطرف نماییم.
در ادامه فتاحیان مدیر بین الملل کمیته به ارائه گزارشی درباب آخرین گزارشی ارائه شده از طرف کمیته برگزاری بازیهای آسیایی هانگژو در وبینار سراسری بازیها اشاره داشت و توضیحاتی درباب آخرین تغییرات و برنامه های میزبان عنوان نمود.
همچنین بیراوند سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی نیز به ارائه برنامه های مدون مرکز نظارت در امتداد آمادگی و هماهنگی هر چه بهتربا فدراسیون های اعزامی به این رقابتها پرداخت.
سلامی مدیر تشریفات نیز به ارائه توضیحاتی درباب نحوه تهیه بلیت، مسیر رفت و برگشت، تهیه خروجی نفرات اعزامی و حمل و نقل پرداخت.
عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته نیز ضمن اشاره به نحوه اعزام و چگونگی انتخاب اصحاب رسانه به این بازی ها گزارشاتی درباب نحوه پوشش مطلوب تصویری و خبری کاروان اعزامی به این بازیها پرداخت.
همچنین عالیپور مدیر تدارکات و پشتیبانی کمیته ملی المپیک بر آمادگی کامل واحد تدارکات بر پشتیبانی مناسب و مطلوب و اعزام بدون دغدغه کاروان اعزامی به هانگژو تاکید نمود.
در این جلسه بیاتی مشاور دبیر کل و مسعودی کارشناس مرکز نظارت بر تیمهای ملی نیز حضور داشتند.

1401/09/22
14:00:06
0.0 / 5
641
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت