معرفی رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی پس از سه ماه

معرفی رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی پس از سه ماه

به گزارش مرکز اسپرت، پس از گذشت سه ماه از استعفای رئیس پیشین مرکز نظارت بر تیم های ملی، متصدی جدید این مرکز مشخص و معرفی گردید.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، با بیان مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک، محسن بیرانوند به عنوان رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی این کمیته معرفی شده است.
مناف هاشمی در این خصوص اظهار داشت: پس از استعفای پیمان فخری از ریاست مرکز و استقرار تیم اجرائی جدید در کمیته ملی المپیک، انتخاب مدیر و مسئولی برای این بخش فنی با محوریت رییس کمیته و اینجانب در دستور کار قرار گرفت تا با بررسی شرایط گزینه های پیشنهادی از طرف هیات اجرائی و جامعه ورزش به گزینه ای مناسب دست یابیم.
دبیر کل کمیته ملی المپیک افزود: در همین راستا مدیران، قهرمانان و افراد زیادی از طرف اعضای هیات اجرائی به رییس کمیته و اینجانب عرضه شدند که با بررسی سوابق و شرایطشان؛ در نهایت رییس کمیته ملی المپیک تصمیم گرفت تا محسن بیراندوند از قهرمانان تحصیلکرده ورزش که سابقه دبیری فدراسیون وزنه برداری و دکتری تربیت بدنی را نیز در کارنامه دارد به عنوان سرپرست این مرکز انتخاب نماید.
سخنگوی کمیته ملی المپیک در آخر ضمن آرزوی موفقیت برای بیرانوند اظهار داشت: حکم بیرانوند ابتدا به عنوان سرپرست مرکز صادر می شود تا پس از بررسی عملکرد ایشان و ارتباطشان با فدراسیونها و بازخوردی که به کمیته می رسد به عنوان رییس مرکز نظارت بر تیمهای ملی با رای اعضای هیات اجرائی صادر شود.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، پیمان فخری ۶ شهریورماه و قبل از شروع رسمی انتخابات کمیته ملی المپیک از سمت خود کناره گیری کرد.


منبع:

1401/09/06
12:13:49
0.0 / 5
566
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت