ماتئوس:

مسی با قهرمانی در جام جهانی هم به عرش مارادونا نمی رسد

مسی با قهرمانی در جام جهانی هم به عرش مارادونا نمی رسد

مرکز اسپرت: اسطوره ژرمن ها براین باور است که مسی با قهرمانی در جام جهانی هم به عرش و تخت مارادونا نمی رسد. او پیش بینی نمود که کریستیانو رونالدو در جام جهانی 2022 قطر بدرخشد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از بیلد، دیگو آرماندو مارادونا اسطوره و نماد فوتبال آرژانتین است این درحالی است که مسی سال ها است که در فوتبال جهان می درخشد و افتخارات زیادی هم به دست آورده است.
مسی ۷ بار موفق به کسب توپ طلا شده است با اینحال بسیاری براین باور هستند که او برای رسیدن به مارادونا نیاز به قهرمانی با آلبی سلسته در جام جهانی دارد البته ماتئوس اسطوره ژرمن ها براین باور است که مسی حتی با قهرمانی در جام جهانی هم به عرش و تاج و تخت مارادونا نمی رسد.
مارادونا توانست در جام جهانی ۱۹۸۶ یک تنه آرژانتین را به عنوان قهرمانی برساند این درحالی بود که در جام جهانی قبل هم موفق به رسیدن به فینال شد اما برابر آلمان شکست خورد.
ماتئوس درباره ی مسی اظهار داشت: مسی سخت بدنبال قهرمانی در جام جهانی است. او امید زیادی دارد که به رویای خود برسد اما به نظرم او حتی با قهرمانی در جام جهانی هم به عرش و تخت مارادونا نمی رسد. بسیار دلتنگ مارادونا شده ام. او یک دوست و رقیب بزرگ برای من بود. این اولین جام جهانی پس از وفات او است.
لوتار ماتئوس با ۲۵ بازی رکوردار حضور در تاریخ جام جهانی است این درحالی است مسی که پنجمین جام جهانی خودرا تجربه می کند ۱۹ بار در این رقابت بزرگ به میدان رفته است.
ماتئوس درباره ی شانس مسی برای رسیدن به رکورد او اظهار داشت: اگر آرژانتین به نیمه نهایی برسد و مسی در هر ۷ بازی به میدان برود رکورد من را پشت سر خواهد گذاشت. مسی این اجازه را دارد که این رکورد را بشکند و من اصلا حسادتی به او نخواهم کرد.
او درباره ی رونالدو هم اظهار داشت: رونالدو هم در سطح مسی است با این تفاوت که او دو سال بیش از مسی دارد و طبیعتا این آخرین جام جهانی او است. رونالدو روزهای تلخی را با منچستر یونایتد تجربه نمود اما این مانعی در مقابل درخشش وی در جام جهانی نخواهد بود. شکی ندارم که رونالدو در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد درخشید.




منبع:

1401/08/28
10:13:32
0.0 / 5
620
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت