تعطیلی لیگ فرصت شد؛

شروع اقدامات بازسازی و بهسازی ورزشگاه آزادی با بستن 15 زون

شروع اقدامات بازسازی و بهسازی ورزشگاه آزادی با بستن 15 زون

مرکز اسپرت: بگفته مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و در امتداد اقدامات لازم برای بازسازی، بهسازی و بهینه سازی ورزشگاه آزادی، 15زون این ورزشگاه بسته شده تا اقدامات عملیاتی در آنها صورت گیرد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی و وقفه به وجود آمده در پیگیری رقابت های لیگ برتر، بهترین فرصت برای رسیدگی به ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی است که به خاطر قدمت چند دهه ای و استفاده مکرر و دائم طی نیم قرن گذشته با فرسودگی های زیادی روبه رو شده است تا آنجا که بتازگی بخث ریزش استادیوم یکصد هزار نفری بیش از همیشه مطرح بوده است.
البته مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی موضوع ریزش احتمالی در این استادیوم را تکذیب می کند اما در عین حال اقدامات لازم برای بازسازی، بهسازی و بهینه سازی در آنرا در دستور کار قرار داده است.
علیرضا عاصم یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر دراین زمینه اظهار داشت: خطر ریزش در مورد ورزشگاه آزادی و استادیوم یکصد هزار نفری به هیچ وجه نبوده و نیست. البته نگرانی هایی در مورد آن وجود داشت که طبیعی بود اما اصلا خطرات اینچنینی احساس نمی شد.
وی افزود: با این اوصاف از تعطیلی لیگ برتر برای رسیدگی به وضعیت استادیوم یکصد هزار نفری آزادی استفاده شد. طی دو روز گذشته تعدادی از زون های این استادیوم بسته شد تا بررسی های لازم برای بازسازی، بهسازی و بهینه سازی در آنها انجام شده و در ادامه هم اقدامات عملیاتی شروع شود.
به گفته مدیرعامل شرکت توسعه و نگهدای اماکن ورزشی، استادیوم یکصد هزار نفری آزادی ۷۰ زون دارد و در این مرحله ۱۵ زون آن بسته شده است.
عاصم یوسفی تاکید دارد که تلاش این است تا از سرگیری باردیگر رقابت های لیگ برتر، این اقدامات به سرانجام برسد.
رقابت های لیگ برتر فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور بعد از اتمام جام جهانی و از ۲۸ آذرماه با برگزاری رقابت های هفته دوازدهم از سر گرفته می شود.


منبع:

1401/08/23
11:49:37
0.0 / 5
511
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت