بوكس قهرمانی جهان ۲۰۱۹ - روسیه

اولین پیروزی بوكسورهای ایران در قهرمانی جهان، روزبهانی و شوریان فردا روی رینگ

اولین پیروزی بوكسورهای ایران در قهرمانی جهان، روزبهانی و شوریان فردا روی رینگ

به گزارش مركز اسپرت بوكسور وزن ۷۵ كیلوگرم تیم ملی ایران در اولین روز رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ برابر نماینده چین تایپه به برتری رسید.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، رقابت های بوكس قهرمانی جهان ۲۰۱۹ روسیه در حالی از بامداد امروز (دوشنبه) ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۸ با برگزاری مبارزات وزن ۷۵- كیلوگرم به میزبانی شهر یكاترینبورگ شروع شد كه شاهین موسوی توانست اولین پیروزی ملی پوشان ایران در این رقابت ها را برای ایران كسب كند.
بوكسور وزن ۷۵- كیلوگرم تیم ملی در گام نخست مقابل "كانا" از چین تایپه قرار گرفت كه در سه راند متوالی حریفش را شكست داد، با این پیروزی موسوی به جمع ۳۲ بوكسور این وزن رسید و باید در دور دوم روز شنبه هفته آینده با "اسلام ایرشاید" از فلسطین مبارزه كند.
هم چنین فردا و در دومین روز این مسابقات، احسان روزبهانی در وزن ۸۱- كیلوگرم به مصاف "استنیسكو" بوكسور كشور اسلواكی می رود و در وزن ۹۱- كیلوگرم هم محمد شوریان مقابل "طارق محمدعلی" مشتزن عراقی روی رینگ قرار می گیرد.
اسامی بوكسورهای ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:
۱- وزن ۶۳- كیلوگرم، مسلم مقصودی
۲- وزن ۶۹- كیلوگرم، سجاد كاظم زاده
۳- وزن ۷۵ - كیلوگرم، شاهین موسوی
۴- وزن ۸۱- كیلوگرم، احسان روزبهانی
۵- وزن ۹۱- كیلوگرم، محمد شوریان
۶- وزن ۹۱+ كیلوگرم، ایمان رمضان پور
هدایت تیم ملی بوكس ایران در این رقابت ها را علیرضا استكی بعنوان سرمربی و همایون امیری بعنوان مربی بر عهده دارند.1398/06/18
23:56:16
5.0 / 5
4882
تگهای خبر: پیروزی , تنیس , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت