اكثر هیات مدیره موافق بودند

واکنش وزارت ورزش به برکناری آجورلو و احتمال تغییرات در پرسپولیس

واکنش وزارت ورزش به برکناری آجورلو و احتمال تغییرات در پرسپولیس

مرکز اسپرت: معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش به برکناری مصطفی آجورلو از مدیریت باشگاه استقلال واکنش نشان داد و با اعلان اینکه دلیل این تغییر را نمی داند، آنرا تصمیم هیات مدیره این باشگاه دانست!به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، درباب تغییر ناگهانی مدیرعامل باشگاه استقلال و این که آیا این تصمیم از وزارت ورزش گرفته شده است، اظهار داشت: هیات مدیره باشگاه صاحب امضا هستند و می توانید از آنها هم پرسش کنید.
وی درباره ی این که مقرر است امروز جلسه ای هم در رابطه با باشگاه پرسپولیس و احتمال تغییر رضا درویش مدیرعامل این باشگاه تشکیل بشود، اشاره کرد: اطلاعی ندارم.
معاون وزیر ورزش در واکنش به این که یکی از اعضای هیات مدیره موافق برکناری آجورلو نبوده و صورت جلسه را امضا نکرده است، اظهار داشت: وقتی اکثریت امضا می کنند و این اتفاق می افتد، دیگر حالا.... (صحبتهایش نیمه تمام می ماند)
پولادگر درباب مشکل اعزام خبرنگاران به جام جهانی قطر و اقدام وزارت ورزش در این ارتباط تصریح کرد: این مساله همیشه بر عهده فدراسیون فوتبال بوده است. در این دوره وزارتخانه نهایت تلاشش را می کند و ان شاءالله شرایطی را ایجاد می نماییم. این یک جام جهانی استثنایی است در این موقعیت مکانی و شاید تا سالهای سال اتفاق نیافتد. تلاش می نماییم خبرنگاران حضور پررنگ و پرشور داشته باشند؛ حتی خبرنگاران خانم!
وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص دلیل برکناری آجورلو از مدیریت باشگاه استقلال، اظهار داشت: در جریان دلیل برکناری آجورلو نیستم!
معاون وزیر ورزش درباره ی حضورش در مراسم روز ملی پارالمپیک اظهار داشت: موجب افتخارم بود که در مراسم باشکوه روز پارالمپیک بودم. افراد معلول و جانباز سمبل ایمان، انگیزه و امید هستند به خصوص در زمینه ورزش که افتخارات فراوانی آفریده اند. در کشور ما شرایط برای جانبازان و معلولان و پارالمپیک ایجاد شده، کم نظیر است.
پولادگر درباب مشکلات صدور ویزا برای ورزشکاران ایران برای حضور در میادین بین المللی و این که این مساله به خاطر عدم کفایت فدراسیون است یا مشکلات بین المللی، اشاره کرد: شما چه فکر می کنید؟ به طور معمول قطعی اینترنت را بهانه می کنند. با فکس هم می شود این کار را کرد. فقط بحث کارشکنی نیست. همه می دانیم که دشمنان قسم خورده کشور و مردم در این شرایط خیلی وقیحانه و آشکار دارند مواضع خودرا نشان می دهند. قبلاً این طور نبود. این نشان میدهد دشمن می خواهد در ورزش ورود کند و باید با هوشمندی جلوی این اتفاقات را گرفت. فقط مربوط به ویزا نیست. چند میزبانی ما را هدف گرفته اند تا از ما بگیرند. تلاش می نماییم این اتفاق رخ ندهد.
منبع:

1401/07/26
10:55:47
0.0 / 5
616
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت