رجبی:

تیم های لیگ برتر هندبال دیر بسته شدند

تیم های لیگ برتر هندبال دیر بسته شدند

به گزارش مرکز اسپرت، مربی تیم هندبال نخلستان دشتستان اظهار داشت: تیم ها در این دوره خیلی دیر بسته شدند و کمی ناهماهنگ هستند.


محمدرضا رجبی در گفت و گو با ایسنا، در مورد سطح لیگ برتر هندبال مردان اظهار داشت: سطح لیگ خوب است و بصورت دوره ای با 12 تیم شروع شد. تنها مشکلی که بود تیم ها در این دوره خیلی دیر بسته شدند و کمی ناهماهنگ به لیگ وارد شدند. اساسا هر هفته که جلوتر برویم هماهنگی بیشتر می شود و بازی بهتری از آنها می بینیم.
ایشان سپس در مورد حضور 12 تیم در لیگ برتر اظهار داشت: حضور تیم های زیاد در لیگ سبب شده که بازیکنان در تیم های مختلف تقسیم شوند و از نظر قدرت به برابری برسند. حالا رده های بالای جدول نه ولی رده های وسط به پایین همسان تر می شوند. تعداد زیاد تیم ها از یک لحاظ دیگر هم خوب است چون تیم ها بازی بیشتری می کنند. در این شرایط بازیکن ملی در طول سال راندمان بهتری خواهد داشت. هر چقدر که شرایط بهتر و بازیکنان بازی بیشتری داشته باشند برای تیم ملی بهتر است.
مربی تیم هندبال نخلستان دشتستان در مورد وقفه در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: اردوی تیم ملی هم که شروع شده و این هفته لیگ برتر برگزار نخواهد شد. اساسا در این دوره به سبب مسابقات قهرمانی جهان مردان و اردوهای تیم ملی وقفه هایی در لیگ خواهیم داشت. چند اردوی تیم ملی داریم و هر نوبت باید ملی پوشان به اردو بروند. حالا هم دو گروه به تیم ملی دعوت شده اند و اساسا هر تیم چند ملی پوش خواهد داشت. تیم ما دو ملی پوش در اردوی تیم ملی دارد.
رجبی اضافه کرد: همین طور مسابقات جام باشگاه های آسیا را هم خواهیم داشت که البته هنوز زمان برگزاری آن معلوم نیست. اگر همانند سنوات قبل در خرداد اجرا شود تداخلی با مسابقات لیگ ندارد اما اگر در حین لیگ باشد اساسا وقفه هایی هم به خاطر آن خواهیم داشت.
وی در مورد تیم تخلستان دشتستان اظهار داشت: همه بازیکنانمان جدید هستند و تازه دور هم جمع شده اند. قاعدتا هنوز از هماهنگی زیادی برخوردار نیستند. این تیم خیلی دیر تشکیل شد و بازیکنان زمان کوتاهی توانستند تمرین کنند. هر هفته که جلوتر برویم شرایطمان بهتر خواهد شد.
رجبی در مورد جدا شدنش از تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون اظهار داشت: ابتدا با نیروی زمینی بودم اما توافق نکردیم و جدا شدم.
منبع:

1401/07/23
07:58:46
0.0 / 5
598
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت