حمید سجادی:

اتفاقات اخیر در جامعه ورزشی به جایگاه ورزش صدمه نمی زند

اتفاقات اخیر در جامعه ورزشی به جایگاه ورزش صدمه نمی زند

به گزارش مرکز اسپرت، وزیر ورزش و جوانان به اتفاقات اخیر در کشور واکنش نشان داد و اظهار داشت: ما در آحاد و اقشار مختلف به هیچ عنوان از این اتفاقات استقبال نمی نماییم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سید حمید سجادی در حاشیه لیگ برتر تنیس در مورد اتفاقات اخیر کشور و حضور برخی ورزشکاران در این جریان اظهار داشت: ورزشکاران که همیشه گل سرسبد هستند. فرمایشات مقام معظم رهبری بعنوان فصل الخطاب در دستور کار ما است. چند شب پیش هم از فرمایشات رئیس جمهور استفاده کردیم. جایگاه ها و مسائل را تبیین کردند. همان گونه که امروز هم مقام معظم رهبری فرمودند، اندک اتفاقاتی که در جامعه هنری و ورزشی افتاده است، حتما به جایگاه هنر و ورزش صدمه نمی زند.
وی افزود: حتما ورزشکاران در دل نظام جای دارند، محبوب نظام بوده و هستند و پای آرمان های نظام ایستاده اند. کشورمان را دوست داریم و جامعه ورزش به هیچ وجه اجازه نمی دهد افرادی که خدای نکرده به دنبال تجزیه کشور هستند و دنبال یکسری مقاصد و اهداف هستند، به اهداف خود برسند.
سجادی با اشاره به اینکه همه دیدیم چه اتفاقاتی رقم زدند که خوشایند کسی نبود و کسی هم دوست ندارد این اتفاقات را ببیند، تصریح کرد: ضرر و زیان هایی که وارد و آتشسوزی هایی که اتفاق افتاد، مزاحمت هایی که برای مردم و کسب و کارشان بوجود آمد و در روند عادی و عمومی شهروندان اختلال به وجود آمد، اینها مورد پسند هیچ کسی نیست؛ نه جامعه ورزشی و نه جامعه هنری.
وزیر ورزش تصریح کرد: ما در آحاد و اقشار مختلف به هیچ عنوان از این اتفاقات استقبال نمی نماییم و خوشبختانه مشخص شد این برنامه ها زیر نظر چه افرادی است و چگونه برنامه ریزی، هدایت و سرمایه گذاری می شود.
سجادی خاطرنشان کرد: همان گونه که بزرگان، مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و دیگر مسؤلان فرمودند این افراد توفیقات کشور را بر نتابیدند، بحث اشتغال درحال رسیدن به نتیجه بود که حتما در آینده این اتفاق رخ می دهد، یکسری اتفاقات خوب در کشور شروع شده که آنرا بر نتابیدند.


منبع:

1401/07/14
12:19:52
0.0 / 5
563
تگهای خبر: تنیس , لیگ برتر , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت