سرمربیان قبلی مربی می شوند؟

بررسی گزینه های داخلی برای حضور در کنار سرمربی کره ای تیروکمان

بررسی گزینه های داخلی برای حضور در کنار سرمربی کره ای تیروکمان

مرکز اسپرت: سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان در حالی شروع به کار کرده که هنوز وضعیت دستیاران ایرانی وی مشخص نشده و بررسی گزینه های داخلی برای نهایی کردن دو نفر از آنها ادامه دارد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، با انتصاب «هونگ سونگ هو» کره ای به عنوان سرمربی تیم های ملی تیروکمان در حقیقت پرونده بهزاد پاکزاد و اسماعیل عبادی در کادر فنی تیم های ریکرو و کامپوند بسته شد مگر این که بررسی برای انتخاب گزینه های جدید بازهم به این دو مربی ختم شود.
پاکزاد و عبادی طی سالهای قبل مسئولیت مستقیم ملی پوشان ریکرو و کامپوند را بر عهده داشتند اما با انتصاب سرمربی کره ای در راس این دو تیم، عملاً قدرت تصمیم گیری مستقیم از این دو مربی داخلی گرفته شده است و هنوز کسی هم جایگزین آنها نشده است.
برای تکمیل کادر فنی تیم ملی تیروکمان، «هونگ سونگ هو» باید حداقل دو مربی در کنار خود داشته باشد. مقرر است این دو مربی ایرانی باشند و به همین دلیل گزینه هایی هم معرفی شده اند اما هنوز جمع بندی نهایی برای تصمیم گیری قطعی حاصل نشده است.
گفته می شود بهزاد پاکزاد و اسماعیل عبادی هم جزو گزینه های موردنظر برای حضور در کادر فنی تیم ملی تیروکمان هستند. قاعدتاً این که «هونگ سونگ هو» نظر مثبت نسبت به پاکزاد و عبادی داشته باشد و همکاری با آنها را بپذیرد یک روی سکه است، طرف دیگر سکه، نظر خود آنها است و این که بپذیرند به عنوان مربی با فدراسیون همکاری داشته باشند درحالی که تا همین یک ماه پیش سرمربی بودند.
در هر صورت با برگزاری رقابت های انتخابی برای تیم ملی ریکرو، سرمربی کره ای تیم ملی تیرو کمان بصورت رسمی همکاری با فدراسیون شروع کرد. مقرر است پنجشنبه و جمعه آینده هم رقابت های انتخابی تیم ملی کامپوند اجرا شد.
بعد از برگزاری این رقابت ها و در ادامه تشکیل اردوی انتخابی برای هر دو تیم، اردونشینان ریکرو و کامپوند بصورت رسمی مشخص شده و شروع به کار می کنند. بنظر می رسد تا آن زمان تکلیف مربیان ایرانی تیم های ملی تیروکمان مشخص شده باشد.


منبع:

1401/07/11
10:12:49
0.0 / 5
563
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت