شروع المپیاد استعدادهای برتر کشور از ششم مهر

شروع المپیاد استعدادهای برتر کشور از ششم مهر

مرکز اسپرت: مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان از شروع المپیاد استعدادهای برتر کشور از تاریخ ششم مهرماه آگاهی داد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، فرامرز کیانی زاده با اشاره به سند تحول دولت مردمی اشاره کرد: سند تحول دولت مردمی به استعدادیابی، پرورش و نگهداری استعدادها تاکید دارد و در همین راستا کوشیدیم که استعدادها شناسایی و فرایندی طی شود تا افراد مستعد در استانها شناسایی شده و از طرف گروههای استعدادیاب مراحل پیشرفت را طی کنند.
مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی اضافه کرد: با تاکید سجادی مصمم به برگزاری مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور هستیم. در همین راستا ستاد المپیاد استعدادهای برتر به ریاست پولادگر تشکیل شد و از شروع سال ۱۴۰۱ پیگیر برگزاری این مسابقات هستیم.
او اظهار داشت: پس از جلسلات گوناگون و هماهنگی های لازم و باتوجه به برنامه ریزی به عمل آمده از ششم مهر مسابقات شروع خواهد شد و این مسابقات حدود یک ماه به طول خواهد انجامید.
ایشان سپس درباب طرح نظام نامه نخبه یابی و نخبه گزینی اظهار داشت: این طرح تکمیل کننده طرح استعدادیابی این وزارتخانه است و ما پیش بینی کردیم که افراد مستعد هر استانی شناسایی و در کانون ها و پایگاه قهرمانی ها با حضور مربی خانم و آقا آموزش ببیند.
کیانی زاده با تأکید بر اینکه افراد مستعد و شناسایی شده زیر نظر مربیان رشته های مربوطه همیشه مورد پشتیبانی قرار خواهند گرفت، اظهار داشت: افراد انتخاب شده که در ۲۸ رشته خواهند بود به حال خود رها نخواهند شد و ما تمامی تمرینات آنها را زیر نظر خواهیم داشت تا با تلاش و استعدادی که از خود نشان خواهند داد به مسابقات مختلف راه پیدا کنند.
مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی اشاره کرد: در این دوره از مسابقات ورزشکاران در ۲۸ رشته در دو بخش دختران و پسران به میزبانی استانهای تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، یزد، مازندران، زنجان با شرکت ۴۷۸۱ دختر و ۶۵۱۵ پسر حضور خواهند داشت.1401/06/30
12:11:57
0.0 / 5
499
تگهای خبر: آموزش , تمرین , تیم , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت