مدیرعامل كیان نیشابور:

بازیکنان دروغ های بزرگی گفته اند

بازیکنان دروغ های بزرگی گفته اند

مرکز اسپرت: مدیرعامل کیان نیشابور به ادعاهای بازیکنان این تیم در مورد شرایط حضورشان در طول فصل واکنش نشان داد و اصرار کرد که بازیکنان ادعاها و دروغ های بزرگی را مطرح کرده اند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال زنان کیان نیشابور در گفت و گو با ایسنا مسائلی را مطرح نمودند که از شرایط نامناسب شان در طول فصل و عدم دریافت کامل مطالب شان حکایت دارد اما مدیرعامل این باشگاه در گفت و گو با ایسنا ضمن رد خیلی از صحبت های بازیکنان ادعا نمود که آنها در مورد تعدادی از مسائل دروغ گفته اند.

علی اکبر شکیبا، مدیرعامل کیان نیشابور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: همه تیم های لیگ را بررسی کنید که کدام تیم ۱۰۰ درصد پرداخت کرده است. ما هم باتوجه به مضیقه مالی ۷۰ درصد پرداخت کرده ایم، یعنی شرایط بدی در تیم نبوده است. شرایطی در قرارداد وجود دارد که طبق آن عمل می نماییم. مقداری صبر کنند تا تصمیم باشگاه را بشنوند. طبق بندهای قرارداد اگر حرفی دارند باید مکاتبه می کردند اما حتی یک نامه هم به باشگاه نداده اند.

او در واکنش به این که بازیکنان مدعی هستند که بارها دراین زمینه با شما صحبت کرده اند، افزود: هیچ نامه مکتوبی به باشگاه نیامده است. ما شرایط خودرا به سازمان لیگ داده ایم و بازیکنان قراردادی در حد پنج صفحه امضا کرده اند. اهتمام کرده ایم شرایط مناسبی را برای شان به وجود بیاورم. اصلا حرفی از تهدید به قطع غذا و بیرون انداحتن از خوابگاه نبوده است. از طرفی تعدادی از بازیکنان در طول فصل دو بار اعتصاب کردند.

بیشتر بخوانید:

روایتی تکان دهنده از دختران فوتبالیست نیشابور؛ "گفتند غذا را قطع و از خوابگاه بیرون مان کنند"

شکیبا در ادامه بیان کرد: بالاخره مبلغ دیر و زود دارد اما قراردادشان مشخص است و در بند سه اعلام نموده ایم انتظارمان از تیم حضور در رتبه هایی بین اول تا پنجم است اما تیم نهم شد. هنوز تصمیم خاصی نگرفته ایم اما احتمال دارد باشگاه تصمیم به کسر قرارداد بگیرد. در سرفصل های قرارداد همه چیز مثل روش زندگی سالم، رعایت اصول حرفه ای دیده شده اما بازیکنی که تا ساعت یک و دو بامدادان بیدار می ماند، سر تمرین سرحال نیست.

او با اعلان اینکه در شروع کار عوامل استان و شهرستان قرار بود از تیم حمایت کامل انجام دهند اما مبالغی که پرداخت کردند در حد ایاب و ذهاب بوده است، افزود: ما تیم خصوصی هستیم و به جایی وصل نیستیم. بدین سبب مشکلات وجود دارد اما بهترین غذاها و سوییت ها را برای شان در نظر گرفتیم. سوء تفاهمی که برایشان به وجود آمده از این جاست که در زمان اعتصاب گفتیم شاید تا دو، سه هفته دیگر شرایط پرداخت نداشته باشیم، اگر کسی نمی تواند با ما ادامه بدهد، اردو را ترک کند. یکسری حواشی را به وجود آمده که شما در جریان نیستید و من هم ترجیح می دهم در مورد آنها صحبت نکنم.

مدیرعامل باشگاه کیان نیشابور در واکنش به این که با وجود قید در قرارداد اما کسر مبلغ به خاطر جایگاه درست و قانونی نیست، بیان کرد: ممکنست به خاطر نتایج و رفتارشان در طول مسابقات مبلغی از قرارداد کسر شود. به هر حال بازیکنی که همیشه به تمرین آمده با کسی که منظم نیامده است، فرق دارد. این موارد همه در بندهای قراردادشان ذکر شده است و آنها خوانده و امضا کرده اند. اینگونه نیست که بخواهیم حق کسی را ضایع نماییم. هنوز هم تصمیمی گرفته نشده است. عجله دوستان هم به خطر این است که سه ماه گذشته و ۷۰ درصد گرفته اند، در صورتیکه بسیاری از تیم ها حدود ۲۰، ۳۰ درصد پرداختی داشته اند.

او در واکنش به ادعای قرارداد ۴۰۰ میلیونی همسرش که مربی تیم است، اظهار داشت: قرارداد همسر من ۶۰ میلیون بوده است و این دروغی بیش نیست. هنوز هم حتی یک ریال دریافت نکرده است، چون در کنار ما همیشه دنبال اسپاسر بود. از طرفی منابع من از کجا بوده که بخواهم ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت کنم. یک زمانی تیم دولتی است و منابع آن از ظریق نهادهای دولتی تامین می شود اما تیم ما خصوصی است. خانم گلاره ناظمی مسئول مسابقات فوتبال زنان هم قراردادها را دارد از او سوال کنید که چقدر بوده است.

تصویر قرارداد مربی تیم کیان در اختیار ایسنا قرار گرفته و مبلغ آن ۶۰ میلیون تومان است.

شکیبا افزود: نمی گویم تمام حرف هایی که می زنند دروغ است ما برخی شان مثل تهدید به قطع غذا، بیرون انداختن از خوابگاه و قرارداد ۴۰۰ میلیون تومانی همسر من دروغ های بزرگی هستند. جایی که ما برای بازیکنان در نظر گرفته ایم هیچ باشگاهی در نظر نگرفته و از نظر کیفیت بهترین نوع غذا را داشتند.

او در واکنش به این که دو ماه غذای بازیکنان شده و خودشان تهیه کرده اند، اظهار داشت: فقط مقطعی شرکت طرف قرارداد ما فسخ کرد و بازیکنان فقط صبحانه را درست می کردند. آن هم من برای شان مواد می خریدم. ناهار را برای شان می پختیم و می بردیم و شام هم خودشان از یک رستوران معروف به حساب باشگاه سفارش می دادند. شاید سه چهار بار خودشان غذا درست کرده باشند.

شکیبا در آخر اظهار داشت: من هیچ گاه دنبال ضایع کردن حق شان نیستیم. اگر منابع باشد حتی یک دقیقه هم برای پرداخت مطالبات شان تعلل نمی نماییم، حتی خواستم تیم را بفروشم که اگر مبلغی دستم را گرفت به بازیکنان بدهم. چند نفر از بازیکنان این اعتراض ها و حواشی را ایجاد کردند. نمی گویم مبلغ بازیکنان زیاد است و می دانم مظلوم هستند اما ما هیچ گاه نمی خواهیم حق آنها را ضایع نماییم. مرجعی هم به نام فدراسیون داریم که قراردادها را بررسی و رسیدگی می کند.

انتهای یپاممنبع:

1401/06/27
11:29:29
0.0 / 5
537
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت