بیست و ششمین لیگ برتر دوومیدانی بانوان؛

چادرملو اردکان قهرمان شد

چادرملو اردکان قهرمان شد

مرکز اسپرت: در آخر مرحله سوم از بیست و ششمن دوره رقابتهای لیگ برتر دوومیدانی باشگاه های کشور در بخش زنان تیم چادرملو اردکان قهرمان شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سومین و آخرین مرحله از بیست وشسمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش بانوان روز پنجشنبه در حالی به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران به انتها رسید که تیم چادر ملو اردکان با ۷۷۳ امتیاز قهرمان شد. بعد از تیم چادر ملو، تیم های پلیمر خلیج فارس خرم آباد با ۷۰۱.۵ امتیاز و تیم دانشگاه آزاد با ۴۵۶.۵ امتیاز در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.
همچنین در این مرحله از مسابقات سه رکورد ملی و دو رکورد باشگاهی شکسته شد. فرزانه فصیحی با ثبت زمان ۱۱.۵۲ ثانیه رکورد باشگاهی را که با زمان ۱۱.۴۴ ثانیه متعلق به خودش بود بهبود بخشید.
فاطمه محیطی زاده نیز در ماده هفتگانه با ثبت ۵۰۹۵ امتیاز رکورد باشگاهی رده سنی بزرگسالان و رکورد ملی رده سنی جوانان را شکست. رکورد ملی رده سنی جوانان با ۴۹۱۹ امتیاز متعلق به خودش و همین طور رکورد باشگاهی رده سنی بزرگسالان با ۴۸۳۴ امتیاز در اختیار صدف آقاجانی بود. همین طور این ورزشکار در دو ۱۰۰ متر با مانع با ثبت زمان ۱۴.۴۱ ثانیه رکورد ملی رده سنی جوانان را شکست. رکورد پیشین این ماده با زمان ۱۴.۶۸ ثانیه متعلق به نرگس رستگار (شهرکرد -۱۴۰۰/۴/۴) بود.
مانا حسینی در پرتاب نیزه با ثبت نتیجه ۴۱.۵۱ متر رکورد ملی رده سنی جوانان را شکست.
در مراسم اختتامیه این رقابتها از مدیران عامل باشگاه های بابت پشتیبانی از بانوان ورزشکار دوومیدانی توسط مسئولین فدراسیون تقدیر و تشکر شد.
ضمن این که فدراسیون دوومیدانی به مناسبت روز جهانی داور از برخی از داوران قدردانی به عمل آورد.
همچنین طی این مراسم کاپ اخلاق بیست و ششمین دوره رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور به تیم گل گهر سیرجان اهداء شد.
در این دوره از مسابقات ۱۵۰ ورزشکار ازتیم های باشگاهی پلیمر خلیج فارس خرم آباد، دانشگاه آزاد اسلامی، گل گهر سیرجان، چادر ملو اردکان، لیانا بوشهر، تابش رعد مازندران و پادما یدک اصفهان با یکدیگر رقابت داشتند.


منبع:

1401/06/25
23:54:24
0.0 / 5
631
تگهای خبر: باشگاه , تیم , داور , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت